Fronczewski i kulisy "Rodziny Poszepszyńskich"

Ostatnia aktualizacja: 11.07.2015 17:00
Zapraszamy na trzecie spotkanie z bohaterami słuchowisk Macieja Zembatego i Jacka Janczarskiego. Posłuchamy odcinków z 1972 roku.
Spośród wielu radiowych kreacji Piotra Fronczewskiego rola Grzegorza w Rodzinie Poszepszyńskich należy do najzabawniejszych...
Spośród wielu radiowych kreacji Piotra Fronczewskiego rola Grzegorza w "Rodzinie Poszepszyńskich" należy do najzabawniejszych...Foto: Grzegorz Śledź/PR2

Dwa odcinki słuchowiska zatytułowane "Kłopoty z wózkiem" i "Kuracja odmładzająca" poprzedzi rozmowa z Piotrem Fronczewskim, odtórcą głównej postaci w "Rodzinie Poszepszyńskich". Aktor wspominać będzie piosenki uzupełniające lub podkreślające pewne epizody w słuchowisku.

***

Na "Rodzinny wieczór" - w niedzielę (12.07) w godz. 22.30-23.00 - zapraszają Iwona Malinowska i Adam Suprynowicz.

bch/jp

Czytaj także

"Holoubek to dowód na istnienie Boga"

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2013 17:00
Piotr Fronczewski... debiutował niedawno w roli reżysera. W spektaklu "Ja, Feuerbach" Teatru Ateneum odnaleźć można podobno ślady wpływu, jaki wywarł na niego Gustaw Holoubek. - Jestem wyznawcą i czcicielem słowa - wyjaśnił Piotr Fronczewski w Dwójce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Andrzej Korzyński: Piotr Fronczewski opierał się przed rolą Franka Kimono

Ostatnia aktualizacja: 12.05.2014 12:00
- Dopiero po nagraniu pierwszej piosenki "King Bruce Lee Karate Mistrz" Fronczewski dał się namówić, a nawet zaczęło mu się podobać - powiedział w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" słynny kompozytor Andrzej Korzyński.
rozwiń zwiń