X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nie tylko Drakula

Ostatnia aktualizacja: 11.03.2011 11:30
Folklor w Rumunii jest autentyczny i żywy. Do kultywowania tradycji nie trzeba w tym kraju zachęcać, to wynika po prostu z potrzeby serca.
Audio

 W niedzielne popołudnie porozmawiamy o Rumunii i o jej kulturze tradycyjnej, która uważana jest za najlepiej zachowaną w Europie. Jest bardzo popularna: Rumunii lubią folklor, wkładają stroje ludowe, słuchają muzyki - w telewizji i radiu jest wiele audcji na ten temat. Jak rumuńska wieś i jej kultura wyszła z reżimu Ceausescu? Opowiedzą o tym dr Adam Burakowski, Łukasz Galusek i Tomasz Ogiński.

Zaprezentujemy także koncert Mahala Rai Banda na festiwalu Festim 2010 w Ovar w Portugalii, który odbył się 2 lipca 2010 roku.

Audycję prowadzą Jakub Borysiak i Bartosz Panek.

13 marca (niedziela), godz. 16:00

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Rumunia: będą kary dla wiedźm

Ostatnia aktualizacja: 15.02.2011 06:00
W Rumunii nastały ciężkie czasu dla jasnowidzów i wróżek. Kraj znany ze swoich wampirycznych przesądów wprowadza prawo, które będzie karało hochsztaplerów.
rozwiń zwiń