Wielcy wygrani: Czajkowski, Beethoven i Haendel

Ostatnia aktualizacja: 16.12.2017 12:00
Suita do "Dziadka do orzechów" Czajkowskiego, Koncert fortepianowy G-dur Beethovena i Haendlowska "Muzyka ogni sztucznych" - te dzieła słuchacze wybrali jako program "Dwójki na życzenie".
Audio
  • Wielcy wygrani: Czajkowski, Beethoven i Haendel (Dwójka na życzenie)
zdj. ilustracyjne
zdj. ilustracyjne Foto: Shutterstock/Africa Studio

Nasza zabawa trwa dalej. By zdobyć jedną z trzech płyt czekających na Państwa w każdej audycji, należy przesłać SMS z numerem utworu z listy 50 nowych tytułów zamieszczonych na stronie Dwójki wraz z krótkim uzasadnieniem swego wyboru (poprzedzając całość prefixem ZYCZENIE).

Nowa formuła audycji pozwala także Państwu proponować utwory, które - niezależnie od naszej listy - chcieliby Państwo usłyszeć w sobotnie przedpołudnie. Wystarczy przesłać do nas mail z tytułem utworu i krótkim uzasadnieniem, a my będziemy starali się sukcesywnie spełniać Państwa życzenia.

Każde głosowanie rozpoczyna się w sobotę o godz. 12.30 i trwa do piątku do godz. 16.00. Koszt wysłania jednego SMS-a wynosi 1,23 zł z VAT (1 zł + VAT). SMS-y można wysyłać na nr 71211.

Regulamin konkursu w programie "Dwójka na życzenie"

W minionej odsłonie konkursu (9-15.12) Pani Dominika z Wrocława, Pani Milena w Kluczborka i Pan Michał z Kluszkowców zdobyli następujące nagrody płytowe:

1. LGT Young Soloists - "Italian journey"

zdj. ilustracyjne  
2. Kammerorchester Basel "Sinfonia concertante"

zdj. ilustracyjne  
3. Ensemble Castor "Mozart & Haydn: Concertos & Divertimentos"
zdj. ilustracyjne  

***

Tytuł audycji: Dwójka na życzenie

Prowadzi: Maciej Łukasz Gołębiowski

Data emisji: 16.12.2017

Godzina emisji: 10.00

mko/mz/mc

Czytaj także

Melancholijne wybory słuchaczy Dwójki

Ostatnia aktualizacja: 21.12.2017 12:01
W "Dwójce na życzenie" słuchaliśmy kompozycji, który zwyciężyły w głosowaniu słuchaczy. Były to dzieła z repertuaru Corelliego, Satie i Brahmsa.
rozwiń zwiń