X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Nowa audycja prof. Marii Poprzęckiej

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2018 14:52
W jubileuszowym roku, w którym świętujemy 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości, chcemy Państwu przybliżyć polską sztukę XIX, XX i XXI wieku.
Audio
  • Z prof. Marią Poprzęcką rozmawia Aleksandra Łapkiewicz (Wybieram Dwójkę)
Prof. Maria Poprzęcka
Prof. Maria PoprzęckaFoto: Grzegorz Śledź/PR2

galeria sztuka 1200.jpg
Krótko mówiąc sztuka. Spotkania ze sztuką najnowszą

Naszą przewodniczką będzie prof. Maria Poprzęcka, historyczka sztuki, wybitna badaczka i znawczyni kultury tego okresu. Autorka audycji "Galeria wyobraźni. Opowieści o sztuce polskiej" zapowiada, że sztuka i kultura zostaną w niej pokazane w działaniu. - Nie będę opowiadała, jakie są zestawienia kolorystyczne i faktury, jak malarz posługuje się pędzlem, bo to wszystko wymaga bezpośredniego wizualnego kontaktu. Będę starała się pokazać sztukę jako fenomen, który przekształca się wśród zmieniających się okoliczności kulturowych, społecznych i światopoglądowych.

Zapraszamy Państwa na 26 opowieści, które poprzez sztukę pokażą fascynujący obraz polskiego życia kulturalnego ostatnich dwóch stuleci.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Prof. Maria Poprzęcka: nie mam oka historyka sztuki

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2016 10:30
– Ja po prostu widzę wszystko. W muzeum tak samo widzę obraz, jak i gaśnicę czy kaloryfer – mówiła wybitna historyk sztuki w rozmowie o jej nowej książce "Na oko".
rozwiń zwiń