Filantropijna działalność Fundacji na rzecz Nauki Polskiej

Ostatnia aktualizacja: 23.03.2018 14:56
W audycji opowiadaliśmy o planowanych działaniach Fundacji na polu filantropii naukowej i zbieraniu środków na program "Start".
Audio
  • Filantropia naukowa na przykładzie działalności Fundacji na rzecz Nauki Polskiej (Skarbiec Nauki Polskiej/Dwójka)
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjneFoto: Likoper/Shutterstock

ksiazki1200.jpg
Nagrody FNP. Jak otrzymać "polskiego Nobla"?

Naszymi gośćmi byli: Adam Zieliński - zastępca Dyrektora ds. Działalności Programowej FNP, który mówił o idei wspierania naukowców przez Fundację oraz dwie laureatki programu "Start": dr Magdalena Łuniewska z Wydziału Psychologii UW i dr Martyna Molak-Tomsia z Muzeum i Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, które dzieliły się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami na temat rozwoju kariery naukowej i roli stypendium "Start" w tym procesie.

***

Tytuł audycji: Skarbiec Nauki Polskiej

Prowadzi: Katarzyna Kobylecka

Goście: Adam Zieliński (zastępca Dyrektora ds. Działalności Programowej Fundacji na rzecz Nauki Polskiej), dr Magdalena Łuniewska (Wydział Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego), dr Martyna Molak-Tomsia (Muzeum i Instytut Zoologii PAN w Warszawie)

Data emisji: 23.03.2018

Godzina emisji: 14.30

pg/bch

Czytaj także

Nagrody FNP. Jak otrzymać "polskiego Nobla"?

Ostatnia aktualizacja: 01.12.2017 15:00
- Procedura jest skomplikowana i rozbudowana, trwa cały rok - opowiadał prof. Wojciech Tygielski o trybie przyznawania nagród Fundacji na rzecz Nauki Polskiej.  6 grudnia na Zamku Królewskim w Warszawie zostaną wyróżnieni tegoroczni laureaci tej prestiżowej nagrody.
rozwiń zwiń