X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

56. Bydgoski Festiwal Muzyczny

Ostatnia aktualizacja: 28.08.2018 16:26
Tegoroczne wydarzenie potrwa od 14 września do 5 października. Przebiegać ono będzie pod hasłem "Kontrasty - Niepodległa", doskonale wpisując się w obchody wielkiego jubileuszu 100-lecia niepodległości.
Plakat festiwalu na tle budynku Filharmonii Pomorskiej
Plakat festiwalu na tle budynku Filharmonii PomorskiejFoto: materiały prom./Grzegorz Kargól

Podczas 11 koncertów festiwalowa publiczność wysłucha dzieł polskich kompozytorów: G.G. Gorczyckiego, Moniuszki, Karłowicza, Szymanowskiego, Lutosławskiego, Kilara, Góreckiego oraz Pendereckiego. Nie zabraknie także twórczości Ignacego Jana Paderewskiego – wybitnego pianisty, kompozytora i męża stanu, patrona Filharmonii Pomorskiej.

W gronie znakomitych, międzynarodowej sławy artystów i zespołów znajdą się m.in.: Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Narodowej, Wrocławska Orkiestra Barokowa, Polski Chór Kameralny Schola Cantorum Gedanensis, Berlin Piano Trio, czy międzynarodowej sławy pianiści, jak Rafał Blechacz i Leszek Możdżer.

Orkiestry Filharmonii Pomorskiej poprowadzą wybitni dyrygenci: Marek Pijarowski, Kai Bumann, Jan Łukaszewski, Łukasz Borowicz. Wśród solistów pojawią się artyści polskich i światowych estrad, m.in.: Iwona Hossa, Jarosław Bręk, Jakub Jakowicz, Bomsori Kim, Tomasz Kuk, Joanna Freszel, Jan Jakub Monowid, Sylwester Smulczyński, Ingolf Wunder, Katarzyna Oleś-Blacha. Na estradzie FP pojawią się znakomite chóry: Chór Filharmonii Narodowej w Warszawie, Chór Męski i Chłopięcy Narodowego Forum Muzyki, a także Chóry bydgoskiego środowiska akademickiego.

Więcej na www.filharmonia.bydgoszcz.pl

***

materiały prom./pg

Zobacz więcej na temat: filharmonia Bydgoszcz
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak