X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kulturalny październik w Pardon, To Tu

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2019 14:10
Fred Frith Trio, dj Wojciech Orliński, Halloweenowe DYI - warsztaty dla dzieci oraz Do ZSRR ze Strachotą/Na ryby ze Środą - oto plan najbliższych wydarzeń w warszawskim klubie Pardon, To Tu.
Październik w warszawskim klubie Pardon, To Tu
Październik w warszawskim klubie Pardon, To TuFoto: materiały prom.

1. Fred Frith Trio (70th Birthday Tour)
➳ Środa, 16.10.2019, g. 20:45
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Debiutował na początku lat siedemdziesiątych XX wieku jako lider Henry Cow, jednej z najważniejszych formacji w historii artystycznego rocka. Znajduje się w kręgu najbardziej oryginalnych gitarzystów awangardy rocka. Jesteśmy zaszczyceni, że będziemy gościć jego trio na jedynym w Polsce koncercie i pierwszy raz w Pardon, To Tu. Bardzo serdecznie zapraszamy na koncert kultowego gitarzysty Freda Fritha wraz z kontrabasistą Jasonem Hoopes i perkusistą Jordanem Glenn.

2. Urodziny Internetu. Zaprasza didżej Wojciech Orliński
➳ Piątek, 18.10.2019, g. 19:00
➳ Wstęp wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

50 lat temu Uniwersytet w Los Angeles połączono ze Stanfordem siecią zaprojektowaną przez inżyniera polskiego pochodzenia, Paula Barana. Z tej okazji Wojciech Orlinski zaprasza na premierę pierwszej biografii Barana pt. “Człowiek, który wynalazł Internet”. Będziemy świętować przy analogowych płytach z kolekcji Autora - tańcząc do Chucka Berry’ego, Eddie Cochrana, Duran Duran, Depeche Mode, Ultravox, Abby, Les Negresses Vertes, Les Rita Mitsouko i The Specials. Bardzo się cieszymy, że Pardon, To Tu wraz Wydawnictwo AGORA może połączyć swoje pasje, książki i vinyle.

Dla pierwszych 50 osób, które podczas spotkania zakupią książkę Autora (rabat!) lub przybędą w strojach z czasów dzieciństwa internetu sprezentujemy kupon do baru.

3. Halloweenowe DYI - warsztaty dla dzieci
➳ Sobota, 19.10.2019, g. 12:00-15:00
➳ Wstęp wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Projekt Kropka w kropkę powstał z chęci podzielenia się kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i będą przy okazji świetną zabawą:)

4. Do ZSRR ze Strachotą / Na ryby ze Środą. Książka w Pardon, To Tu
➳ Poniedziałek, 21.10.2019, g. 19:00
➳ Wstęp wolny
➳ Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Czemu lepiej pojechać na wycieczkę do ZSRR niż pójść na ryby opowiedzą: Juliusz Strachota, autor „Turysty polskiego w ZSRR” - jest w finałowej siódemce Nagroda Literacka Nike (trzymajcie kciuki 6 października!), również nominowany do Nagroda Literacka Gdynia 2019 - oraz Krzysztof Środa, wielokrotnie nagradzany eseista, którego najnowsza książka „Srebro ryb” z Wydawnictwo Czarne właśnie trafiła do księgarń.

Na scenie Pardon, To Tu kontynuujemy cykl spotkań literackich ze znakomitymi polskimi pisarzami i pisarkami. Przy okazji książkowych premier rozmawiamy z dwoma autorami o ważnych, wspólnych dla ich twórczości tematach. Spotkanie poprowadzi Przemek Rydzewski.

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak