REKLAMA

Jesienne porządki w ogrodzie i w nowościach płytowych

Ostatnia aktualizacja: 04.11.2022 09:00
Czwartkowa "Nocna strefa" w wydaniu magazynowym była niczym grabienie jesiennych liści. W audycji znalazł się przegląd płyt z różnych części Polski i nie tylko.
Płyty CD
Płyty CDFoto: Shutterstock/Delpixel

Nowości i premiery z przełomu października i listopada zostały przejrzane i uporządkowane niczym jesienne liście w ogrodzie Bartka Chacińskiego. Zapraszamy do słuchania.

Posłuchaj
116:23 2022_11_03 23-00-02_PR2_Nocna_strefa.mp3 Jesienne porządki w ogrodzie i w nowościach płytowych (Nocna strefa/Dwójka)

 

W poprzednich audycjach z cyklu "Nocna strefa"

Zapowiedź audycji:

[Facebook Dwójki]

***

"Nocna strefa" to 2-godzinne pasmo autorskie, w którym przemierzamy rejony muzycznej awangardy, eksperymentu, jazzu, improwizacji, rocka, nietypowego popu i muzyki z najdalszych zakątków świata.

To też okazja do sięgnięcia po nagrania (także koncertowe!) z ostatnich miesięcy, na które nie starczyło czasu wiosną oraz płyty i zjawiska zapomniane.

W podróż w nieznane zabierają Państwa dziennikarze bacznie obserwujący współczesną scenę:

Ewa Szczecińska i Krzysztof Dziuba (na zmianę, co drugi poniedziałek), Piotr Metz (wtorki), Tomasz Gregorczyk i Janusz Jabłoński oraz Rafał Księżyk (na zmianę, co drugą środę), Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk (czwartki).

Czytaj także:

***

Tytuł audycji: Nocna strefa

Prowadzili: Jacek Hawryluk i Bartek Chaciński

Data emisji: 3.11.2022

Godzina emisji: 23.00

djr/kor

Czytaj także

"Nocna strefa" w wigilię Wigilii

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2021 00:55
- Dziś w audycji prezentowaliśmy niekoniecznie kolędy i muzyka świąteczna, choć trochę jej było. Sięgnęliśmy także po nowe płyty, które ukazały się niedawno jeszcze w 2021 roku, zanim zestawimy te wszystkie najlepsze. Zatem nasze podpowiedzi można było jeszcze wykorzystać przy wyborze prezentów pod choinkę - mówili w czwartkowej audycji Bartek Chaciński i Jacek Hawryluk.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyczny powrót do lat 90.

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2022 08:00
Stereolab, Björk czy Chris Clarc - to ci artyści zabiorą Państwa w podróż do nieodległej przeszłości. Duet HCH zaprasza na noc muzycznych wspomnień z lat 90.
rozwiń zwiń