Polskie Radio
Section05
Choinki Jedynki

W POLSKIM RADIU Choinki Jedynki 2022. Sportowcy i ludzie kultury namalują "Tajemnice Bożego Narodzenia"

Punktualnie o godzinie 11 do siedziby Polskiego Radia w Warszawie przybędą goście ze świata kultury, nauki, muzyki i sportu, po to, by w ramach 21. Charytatywnej Akcji "Choinki Jedynki" namalować obrazki pod hasłem "Tajemnice Świąt Bożego Narodzenia". Prace będzie można od poniedziałku licytować na antenie Programu 1 Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  W POLSKIM RADIU Choinki Jedynki POLSKA Polskie Radio akcja charytatywna społeczeństwo

"Choinki Jedynki 2022". Zobacz nagrodzone i wyróżnione prace dzieci

Na antenie Programu 1 Polskiego Radia trwa kolejny etap konkursu rysunkowego dla dzieci i młodzieży "Choinki Jedynki". Jury w składzie: Aneta Kosin (plakacistka, kreatorka wizerunku), prof. Franciszek Maśluszczak (artysta malarz, pedagog) i Marek Jaromski (artysta grafik), wybrało z nadesłanych przez dzieci i młodzież prac 20 rysunków nagrodzonych oraz 40 wyróżnionych. 
Zobacz więcej na temat:  Boże Narodzenie Anna Dymna Agata Kornhauser-Duda Choinki Jedynki

"Choinki Jedynki 2022". Miss Kolumbii: będę uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu

- W niedzielę będę uczestniczyła w wyjątkowym wydarzeniu Polskiego Radia, postaram się namalować coś ciekawego, co zostanie sprzedane za jak najwyższą sumę. Akcja "Choinki Jedynki" w tym świątecznym czasie na pewno sprawi, że wiele dzieci będzie miało uśmiech na twarzy - mówiła w Programie 1 Polskiego Radia Camila Andrea Pinzon, Miss Kolumbii. 
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki Kolumbia akcja charytatywna społeczeństwo KULTURA Ameryka Południowa Polskie Radio

Polski Związek Narciarski

Polski Związek Narciarski przekazał na akcję charytatywną "Choinki Jedynki" numer startowy z autografami polskich skoczków. Podpisali się na nim zawodnicy, którzy mają  osiem medali olimpijskich, dziewiętnaście medali mistrzostw świata, dwie Kryształowe Kule za triumf w klasyfikacji końcowej Pucharu Świata, cztery zwycięstwa w Turnieju Czterech Skoczni czy dziewięć medali mistrzostw świata w lotach narciarskich. 
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki

Prof. Piotr Gliński, minister kultury i dziedzictwa narodowego

Wiceprezes Rady Ministrów, minister kultury i dziedzictwa narodowego prof. Piotr Gliński przekazał na akcję charytatywną "Choinki Jedynki" koszulkę Marii Andrejczyk z Pucharu Europy w Splicie w 2021 r., podczas którego ustanowiła rekord Polski w rzucie oszczepem na odległość 71.40 m. Koszulka opatrzona jest własnoręcznym podpisem lekkoatletki wraz ze "sportowymi pozdrowieniami". 
Zobacz więcej na temat:  Choinki Jedynki Piotr Gliński