X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
pomoc

Czy urzędnicza opieszałość pozbawi rolników rekompensat?

Od piątku rolnicy poszkodowani przez suszę mogą składać wnioski o pomoc klęskową. Środki będą wypłacane na podstawie protokołów szacowań. - Do tej pory do Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi spłynęły szacunki z nieco ponad połowy gmin w Polsce. Co dzieje się w innych gminach możemy tylko domniemywać - powiedział w Polskim Radiu 24 Jacek Podgórski, dyrektor Instytutu Gospodarki Rolnej.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 rolnictwo susza pomoc samorząd

Od alkoholika do prezesa fundacji

Fundacja "Sławek" wprowadza nowe podejście do resocjalizacji, pomagając więźniom odnowić więzi z rodzinami i rozpocząć życie poza więzieniem zanim zakończą swoje wyroki. Zapewnia szkolenia zawodowe i miejsce do zamieszkania dla więźniów na przepustkach i już po opuszczeniu zakładów, ale co najważniejsze daje wsparcie psychologiczne i motywację, aby rozpocząć nowe życie daleko od więzienia.
Zobacz więcej na temat:  więźniowie polityczni pomoc alkoholizm choroba

Fundacja „Pomoc i Nadzieja” wsparciem dla uzdolnionej młodzieży

Wspieranie młodych i zdolnych ludzi, którym brakuje pieniędzy na podjęcie studiów. Oto główny cel, jaki postawili przed sobą członkowie Fundacji "Pomoc i Nadzieja" z Bydgoszczy. W audycji „Społeczeństwo Obywatelskie: Reaktywacja” rozmowa o sytuacji polskich uczniów, a także o pomocy dla tych, którym kwestie finansowe utrudniają rozwój i realizację marzeń.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 społeczeństwo pomoc pomoc społeczna ngo