X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem
Polskie Radio
Section05
pomoc

Działalność fundacji „Ariadna”

"Człowiek jest wielki nie przez to co posiada, lecz przez to kim jest, nie przez to co ma, lecz przez to czym dzieli się z innym". Hasło to przyświeca od 2002 r. pomagającej chorym dzieciom i osobom poszkodowanym przez wypadki losowe fundacji "Ariadna". O działalności fundacji mówili w Polskim Radiu 24 Ewa Ulanowska  - wiceprezes fundacji oraz Maciej Wróblewski - członek i organizator pracy fundacji.
Zobacz więcej na temat:  Polskie Radio 24 pomoc dzieci niepełnosprawni

Jak Polska angażuje się we współpracę rozwojową?

Rząd znowelizował uchwałę ws. ustanowienia wieloletniego programu współpracy rozwojowej na lata 2016 – 2020, która - według MSZ - dostosowuje program "do nowych zobowiązań" podejmowanych przez Polskę na forum międzynarodowym. - Współpraca rozwojowa to nowoczesny instrument realizowania celów polityki zagranicznej – mówił w audycji "Świat w powiększeniu” Marek Kuberski, zastępca dyrektora Departamentu Współpracy Rozwojowej Ministerstwa Spraw Zagranicznych.
Zobacz więcej na temat:  ŚWIAT pomoc MSZ Ministerstwo Spraw Zagranicznych