Polskie Radio
Section05
Anna Dymna

Anna Dymna zaprasza na 13. Festiwal Zaczarowanej Piosenki

- To konkurs na bardzo wysokim poziomie, jak patrzę się na jury podczas finałów, to myślę, że sama chyba bym nie wydobyła z siebie żadnego głosu, bo zasiadają tam najwspanialsi kompozytorzy, wokaliści, aktorzy, ale z drugiej strony to uskrzydla. Bardzo się cieszę, że osoby niepełnosprawe są traktowane poważnie jak każdy człowiek, nie ma żadnych taryf ulgowych - mówiła Anna Dymna. 
Zobacz więcej na temat:  Zbigniew Krajewski Anna Dymna MUZYKA

Premiera radiowa "Szeptów i krzyków" Bergmana

W najbliższą sobotę tuż po godz. 17.10 Teatr Polskiego Radia zaprasza do radiowej Jedynki na premierę słuchowiska zrealizowanego na podstawie scenariusza filmu Ingmara Bergmana pt. "Szepty i krzyki". Autorem adaptacji i reżyserem słuchowiska jest Mariusz Malec, w rolę Agnes wcieliła się Anna Dymna, a muzykę do słuchowiska napisał Zygmunt Konieczny.
Zobacz więcej na temat:  Polecamy słuchowisko Ingmar Bergman Anna Dymna Zygmunt Konieczny

Kolejna edycja"Choinek Jedynki" rozpoczęta!

Po raz 15. ruszyła akcja "Choinki Jedynki", której celem w tym roku jest zbiórka pieniędzy na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" oraz Fundacji im. Brata Alberta. Honorowy patronat nad akcją objęła małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Agata Kornhauser-Duda.
Zobacz więcej na temat:  Agnieszka Kunikowska Anna Dymna Bogdan Sawicki Choinki Jedynki Choinki Jedynki 2016 Franciszek Maśluszczak Małgorzata Kownacka Rafał Porzeziński Tadeusz Isakowicz-Zaleski