Polskie Radio
Section05
Grzegorz Krychowiak

Grzegorz Krychowiak zostanie w Rosji? Niepokojące słowa agenta piłkarza

Po zakończeniu sezonu 2021/2022 Grzegorz Krychowiak wrócił do FK Krasnodar, z którym wciąż jest związany kontraktem. Choć wydawało się, że polski piłkarz znowu zdecyduje się opuścić ligę rosyjską, najnowsze słowa jego menedżera mogą niepokoić. - Grzegorz pozostaje w Krasnodarze - powiedział David Mannaseh w rozmowie z portalem metaratings.ru. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga rosyjska Grzegorz Krychowiak

Polacy nie są skazani na pracę w Rosji. Jest decyzja FIFA

FIFA ogłosiła, że obowiązujący od marca przepis o możliwości opuszczenia klubów ligi rosyjskiej i ukraińskiej przez zagranicznych zawodników będzie obowiązywał do zakończenia przyszłego sezonu, czyli 30 czerwca 2023 roku. To dobra informacja dla pozostających w Rosji Grzegorza Krychowiaka i Sebastiana Szymańskiego.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański liga rosyjska fifa

Rybus usunięty z kadry. Co z Krychowiakiem i Szymańskim?

Maciej Rybus nie zagra na mundialu z powodu pozostania w lidze rosyjskiej. Czy podobny los czeka dwóch innych polskich piłkarzy - Grzegorza Krychowiaka i Sebastiana Szymańskiego, którzy nadal formalnie są graczami Priemjer-Ligi? Głos na ten temat zabrał rzecznik PZPN Jakub Kwiatkowski.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna maciej rybus reprezentacja Polski Grzegorz Krychowiak Sebastian Szymański dynamo moskwa spartak moskwa

Krychowiak nie ma wyboru. "Muszę wrócić do Rosji"

Grzegorz Krychowiak odpowiadał na pytania dziennikarzy podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Narodów Belgia - Polska. Pomocnik, który nadal zobowiązany jest do gry w Krasnodarze na mocy kontraktu, odniósł się do swojej sytuacji klubowej. - Aktualnie sytuacja jest taka, ze muszę wrócić do Rosji - powiedział.
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski reprezentacja Belgii Liga Narodów Piłka nożna Grzegorz Krychowiak SPORT

"Chcemy oczarować grą". Selekcjoner o meczu Belgia - Polska

- To olbrzymie wyróżnienie dla nas, że zagramy z jednym z najlepszych zespołów na świecie. Ten mecz da nam wiele odpowiedzi - powiedział selekcjoner Czesław Michniewicz podczas konferencji prasowej przed meczem Ligi Narodów Belgia - Polska, który odbędzie się w środę 8 czerwca w Brukseli (godz. 20.45). 
Zobacz więcej na temat:  reprezentacja Polski reprezentacja Belgii Liga Narodów Piłka nożna Czesław Michniewicz Grzegorz Krychowiak SPORT

Krychowiak ostro o Lewandowskim. "Źle wpływał na zespół"

Grzegorz Krychowiak, który od wielu lat gra u boku Roberta Lewandowskiego w reprezentacji Polski, zdobył się na szczere wyznania. Jego zdaniem niektóre zachowania gwiazdora Bayernu Monachium miały negatywny wpływ na pozostałych kadrowiczów. Pomocnik AEK-u zapewnia jednak, że "Lewy" zrozumiał swój błąd i jest wzorowym kapitanem Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna reprezentacja Polski Robert Lewandowski Grzegorz Krychowiak