Polskie Radio
Section05
Cezary Kulesza

PZPN wybiera selekcjonera reprezentacji. Andrzej Janisz: presja pierwszej poważnej decyzji

- Jeżeli baraże będą wygrane, ta decyzja będzie fenomenalna, aż do finałów Mistrzostw Świata. Jeżeli zaś będą przegrane, wszyscy będą jechać po prezesie i całym PZPN jak po łysej kobyle. (…) Dlatego te myśli i rozważania są tak długie, co przypomina już operę mydlaną - mówił w Polskim Radiu 24 Andrzej Janisz z redakcji sportowej Polskiego Radia.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna reprezentacja Polski PZPN Adam Nawałka Andrzej Janisz Cezary Kulesza

Baraż problemem zarządu PZPN. Reprezentacja Polski nie zagra na Stadionie Narodowym

Kolejna fala koronawirusa komplikuje plany Polskiego Związku Piłki Nożnej. Jak informuje Jakub Seweryn z portalu Sport.pl - zarząd PZPN zdecyduje o wyborze stadionu, który będzie areną finału baraży do mistrzostw świata, gdyż PGE Narodowy wciąż będzie działał jako szpital.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Stadion Narodowy reprezentacja Polski Katar 2022 PZPN Cezary Kulesza Adam Nawałka

Katar 2022: Polska nie zagra na PGE Narodowym w barażach?

W drugim meczu baraży o awans do MŚ 2022 Biało-Czerwoni zmierzą się z Czechami lub Szwecją (jeśli wcześniej pokonają Rosję). Decydujące o awansie spotkanie miało odbyć się na PGE Narodowym, ale obecnie na terenie obiektu mieści się szpital dla pacjentów zakażonych koronawirusem. PZPN szuka zastępstwa dla stołecznego obiektu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN Katar 2022 Stadion Narodowy reprezentacja Polski Cezary Kulesza

Koźmiński krytykuje Kuleszę. "To szopka"

Były wiceprezes PZPN i wyborczy rywal Cezarego Kuleszy Marek Koźmiński ostro skrytykował ostatnie działania prezesa piłkarskiego związku. Jego zdaniem wybór selekcjonera reprezentacji Polski zamienił się w "szopkę", która szkodzi dobru rodzimego futbolu. W rozmowie z TVP Sport Koźmiński wskazał również idealnego kandydata na trenera Biało-Czerwonych.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Cezary Kulesza PZPN reprezentacja Polski

TYLKO U NAS Wiemy jak PZPN wybierze selekcjonera. Prezes ma plan

Poszukiwania nowego selekcjonera reprezentacji Polski trwają. Prezes PZPN Cezary Kulesza w rozmowie z Tomaszem Kowalczykiem z Polskiego Radia przyznaje, że presja czasu utrudnia negocjacje, a data ogłoszenia nowego selekcjonera może zostać przesunięta. Szef PZPN ujawnił również najważniejsze kryterium, według którego będzie oceniał kandydatów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna PZPN Cezary Kulesza reprezentacja Polski Katar 2022