Polskie Radio
Section05
Liga Narodów siatkarzy

Eksperymenty USA. Na mecz z Polakami nawet bez trenera

Reprezentacja USA będzie w środę pierwszym rywalem polskich siatkarzy w tegorocznej edycji Ligi Narodów. Amerykanie udali się w Antalyi w dość eksperymentalnym składzie. Do Turcji nie poleciał też ich trener John Speraw. - Amerykanie przyjadą z młodymi zawodnikami, którzy pierwszy raz będą grać w takim turnieju. Nie mają doświadczenia w Lidze Narodów. Ale mnie nie interesuje, kto będzie grać, a to, byśmy kontynuowali naszą grę i pracę - powiedział selekcjoner polskiej kadry Nikola Grbić, cytowany przez portal Interia.pl.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Liga Narodów siatkarzy Nikola Grbić

Głodni zwycięstw siatkarze chcą wygrać wszystko. "Taki twór"

Rozpoczęła się Liga Narodów, w której polscy siatkarze po raz pierwszy będą bronić tytułu. Rozgrywki są jednak dla podopiecznych trenera Nikoli Grbicia, którzy pierwszy mecz w tureckiej Antalyi rozegrają w środę, przede wszystkim ważnym etapem przygotowań do igrzysk olimpijskich w Paryżu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Liga Narodów siatkarzy Nikola Grbić Aleksander Śliwka Kamil Semeniuk Jakub Kochanowski

TYLKO U NAS Siatkarze zaczynają sezon. Grbić ostrzega i to po polsku

Polscy siatkarze przystąpią do turnieju olimpijskiego w Paryżu jako jedni z faworytów do złota. - To będzie bardzo trudne zadanie. Im więcej będziemy o tym rozmawiać, tym większa będzie presja - zaznaczył Nikola Grbić w pierwszym radiowym wywiadzie w języku polskim. Z selekcjonerem polskiej kadry rozmawiał Cezary Gurjew z radiowej Jedynki.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka Nikola Grbić Liga Narodów siatkarzy