Polskie Radio
Section05
Łukasz Fabiański

Łukasz Fabiański wróci do Ekstraklasy? "Cały czas naciska i pyta o mnie"

Łukasz Fabiański kilka dni temu skończył 35 lat, jednak wciąż jest uznawany za jednego z najlepszych bramkarzy w angielskiej Premier League. Kontrakt Polaka z West Ham United wygasa w czerwcu 2021 roku i już pojawiają się spekulacja na temat przyszłości golkipera. Podczas programu "Dobry wieczór. Premier League" na antenie Canal+ Sport Fabiański nie wykluczył powrotu do Ekstraklasy.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ekstraklasa Łukasz Fabiański Piłka nożna

TYLKO U NAS Krzysztof Dowhań dumny z podopiecznych. Szczęsny i Fabiański piszą historię: jeden często zaczyna, drugi kończy

Wybór między tak świetnymi specjalistami to dla każdego trenera wręcz wymarzony problem. Najlepsi polscy bramkarze - Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański - obchodzą 18 kwietnia swoje urodziny. O ich ambicji, wrodzonym talencie i ciężkiej pracy opowiedział w rozmowie z portalem PolskieRadio24.pl Krzysztof Dowhań, trener bramkarzy Legii Warszawa, który przed laty z nimi pracował.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Legia Warszawa wojciech szczęsny Łukasz Fabiański reprezentacja Polski

PREMIER LEAGUE Liverpool wyrównał rekord. Błąd Łukasza Fabiańskiego

Liverpool pokonał na własnym stadionie West Ham United 3:2 w meczu kończącym 27. kolejkę i umocnił się na prowadzeniu w tabeli ligi angielskiej. To było 18. z rzędu zwycięstwo "The Reds", którzy tym samym wyrównali rekord kolejnych wygranych Manchesteru City. Poważny błąd przy jednej z bramek popełnił Łukasz Fabiański.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League Liverpool FC Łukasz Fabiański