Polskie Radio
Section05
Napoli

Zieliński opuści Napoli. "Nie będzie go już z nami"

Prezydent SSC Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że po zakończeniu sezonu Piotr Zieliński opuści SSC Napoli. Co więcej, włoski działacz zapewnił, że brak zgłoszenia Polaka do kadry na Ligę Mistrzów nie jest z jego strony zemstą za nieprzedłużenie kontraktu. - To wspaniały człowiek i topowy piłkarz - powiedział o pomocniku De Laurentiis.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A SSC Napoli Piotr Zieliński Napoli liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024

Polak brutalnie sfaulowany w meczu LM. "Dostałem cios"

W środowym meczu Ligi Mistrzów SSC Napoli przegrało na wyjeździe z Realem Madryt 2:4, a Piotr Zieliński nie dokończył hitowego spotkania. Polski piłkarz musiał opuścić boisko w 65. minucie, gdy został ostro sfaulowany przez Antonio Ruedigera. - Czuję się całkiem dobrze, ale na pewno będzie bolało bardziej niż w środę - zapewnił pomocnik Napoli po zakończeniu meczu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024 SSC Napoli Real Madryt Piotr Zieliński Napoli

Serie A: Zieliński jak Milik? Media: Polak dostał ultimatum

Według "La Gazzetty dello Sport". Piotr Zieliński, który poważnie zastanawia się nad odejściem z SSC Napoli i transferem do saudyjskiego Al-Ahli, miał otrzymać ultimatum od prezydenta włoskiego klubu Aurelio De Laurentiisa. Działacz postawił sprawę jasno: albo polski piłkarz przedłuży wygasający za rok kontrakt, albo zostanie odsunięty od składu. Przed laty taki los spotkał w Neapolu Arkadiusza Milika.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A SSC Napoli Napoli Piotr Zieliński Arkadiusz Milik