Polskie Radio
Section05
Olympique Marsylia

Ligue 1: Robert Lewandowski zdradził plany Arkadiusza Milika. Napastnik zostanie w Marsylii?

Na łamach włoskiego "Tuttosport" Robert Lewandowski zasugerował, że łączony z wieloma czołowymi klubami Europy Arkadiusz Milik prawdopodobnie zostanie w Olympique'u Marsylia na dłużej. - Wydaje mi się, że Arek jest w pełni skoncentrowany na Marsylii. Nie wiem, co się stanie, to jeszcze wczesne dni - oświadczył "Lewy".
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Olympique Marsylia Ligue 1

Milik zostanie we Francji? Europejski potentat zainteresowany sprowadzeniem napastnika

Arkadiusz Milik bardzo dobrze zaaklimatyzował się we Francji, gdzie strzela kolejne gole w barwach Olympique Marsylia. Według doniesień "Tuttosport", reprezentant Polski już wkrótce może zmienić klub, lecz zostanie w Ligue 1. Zainteresowane sprowadzeniem Polaka jest podobno Paris Saint-Germain.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Arkadiusz Milik Olympique Marsylia paris saint germain Ligue 1

Ligue 1: Olympique Marsylia chce zatrzymać Arkadiusza Milika. Klub liczy na zmianę warunków umowy

Arkadiusz Milik trafił do Olympique'u Marsylia zimą tego roku, jednak wiele wskazuje na to, że po zakończeniu sezonu zmieni barwy klubowe. Wszystko za sprawą klauzuli transferowej, zawartej w kontrakcie Polaka. Włodarze klubu ze stolicy Prowansji spotkali się z przedstawicielami napastnika, by przedyskutować zmianę tego zapisu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Arkadiusz Milik Ligue 1 Olympique Marsylia

Serie A: Arkadiusz Milik jednak nie dla Juventusu? Inny włoski klub nie rezygnuje z Polaka

Arkadiusz Milik zimą przeszedł z Napoli do Olympique'u Marsylia, ale już latem może ponownie zmienić barwy klubowe. Media podają, że napastnik reprezentacji Polski powróci do Włoch, a za faworyta do pozyskania 27-latka uchodzi Juventus Turyn. W grze o podpis Milika pozostaje jednak również Fiorentina.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A juventus turyn Fiorentina Ligue 1 Olympique Marsylia

Ligue 1: Arkadiusz Milik znowu zmieni klub? "Tylko Liga Mistrzów go zatrzyma"

Arkadiusz Milik w styczniu został piłkarzem Olympique Marsylia, do którego trafił z SSC Napoli. Według francuskiego radia RMC Sport, polski napastnik w letnim okienku transferowym znów zechce zmienić barwy klubowe. W ekipie z Lazurowego Wybrzeża zatrzymać mógłby go jedynie awans do Ligi Mistrzów, na co marsylczycy mają niewielkie szanse. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Ligue 1 Piłka nożna Arkadiusz Milik Olympique Marsylia

Ligue 1: Arkadiusz Milik dogadał się z nowym klubem? Polak ma odejść z OM po pół roku gry

Sprawa transferu Arkadiusza Milika od kilku dni rozgrzewa francuskie media. Według najnowszych doniesień Polak, który latem łączony był z czołowymi klubami Europy, ma spędzić w Olympique'u Marsylia zaledwie pół roku. Ze sprowadzenia 27-latka nie zrezygnował bowiem Juventus Turyn.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Arkadiusz Milik Ligue 1 Serie A Olympique Marsylia juventus turyn