Polskie Radio
Section05
Olympique Marsylia

Ligue 1: Arkadiusz Milik nie zabawi długo w Marsylii? Kluczowy zapis w kontrakcie Polaka ujawniony

Arkadiusz Milik dołączył do Olympique'u Marsylia w styczniu tego roku, ale wiele wskazuje na to, że Prowansja jest jedynie przystankiem na jego sportowej drodze. Według doniesień portalu "Il Romanista", w kontrakcie Polaka znalazła się niska klauzula odstępnego, która może umożliwić mu kolejny transfer już latem tego roku.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 Arkadiusz Milik Olympique Marsylia

Premierowe gole polskich strzelb. Milik trafił w drugim meczu, Piątek w debiucie, Smolarek … trafił Abidala. A Lewandowski?

Debiutancka bramka w nowych barwach to ważny moment. Arkadiuszowi Milikowi udało się strzelić gola dla Olympique Marsylia już w drugim meczu. Zarówno jemu, jak i innym napastnikom reprezentacji Polski zdarzało się jednak czekać na przełamanie znacznie dłużej. Czasem bez skutku.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Olympique Marsylia Arkadiusz Milik reprezentacja Polski Robert Lewandowski euzebiusz smolarek Krzysztof Piątek

Ligue 1: zamieszanie w klubie Milika. Villas-Boas rezygnuje, Marsylia go zawiesza

Trener Olympique Marsylia Andre Villas-Boas zrezygnował ze swojej funkcji. Portugalczyk podjął taką decyzję po tym, jak występujący w Ligue 1 klub nie skonsultował z nim jednego z transferów. Od stycznia piłkarzem francuskiej drużyny jest Arkadiusz Milik. Władze klubu nie zgodziły się jednak na odejście trenera. Zamiast tego... zawiesiły go w obowiązkach.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Ligue 1 Olympique Marsylia Arkadiusz Milik

Ligue 1: nie taki debiut mu się marzył. Arkadiusz Milik zagrał pierwszy mecz w Olympique Marsylia

Arkadiusz Milik zadebiutował w sobotni wieczór w Olympique Marsylia, ale jego zespół przegrał na wyjeździe z AS Monaco 1:3 w 21. kolejce francuskiej ekstraklasy, doznając trzeciej ligowej porażki z rzędu. Polski piłkarz wszedł na boisko w 59. minucie, jeszcze przy stanie 1:1.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna Ligue 1 Arkadiusz Milik reprezentacja Polski SPORT SSC Napoli Olympique Marsylia AS Monaco