Polskie Radio
Section05
Projekt Warszawa

PlusLiga: Andrea Anastasi wywołał skandal. Włoski trener zostanie ukarany?

W niedzielnym meczu PlusLigi siatkarze Vervy Warszawa Orlen Paliwa ulegli u siebie Aluronowi CMC Warcie Zawiercie 0:3, ponosząc już piątą porażkę w rozgrywkach. Po zakończeniu spotkania więcej niż o wyniku mówiono o zachowaniu trenera gospodarzy Andrei Anastasiego. Włoch podczas pierwszego seta w wulgarnych słowach zwrócił się do przyjmującego zawiercian Piotra Orczyka, za co później przeprosił. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Siatkówka PlusLiga Andrea Anastasi Projekt Warszawa

PlusLiga: koronawirus w natarciu. Hit VERVA - Trefl przełożony, odwołane mecze GKS-u

Pandemia koronawirusa SARS-CoV-2 przybiera na sile. Z powodu wykrycia zakażenia w zespole VERVA Warszawa Orlen Paliwa, mecz 6. kolejki siatkarskiej PlusLigi z Trefem Gdańsk został przełożony. Podobnie zdecydowano się odwołać spotkania drużyny GKS Katowice z MKS Będzin i Grupą Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle.
Zobacz więcej na temat:  koronawirus Koronawirus w Polsce PlusLiga SPORT Projekt Warszawa Trefl Gdańsk Siatkówka

PlusLiga: Szalpuk i Leon w jednym zespole? Dyrektor sportowy VERVY: jesteśmy w kontakcie

To byłby prawdziwy hit transferowy w wykonaniu stołecznego klubu PlusLigi. Piotr Gacek, dyrektor sportowy VERVY Warszawa Orlen Paliwa przyznał na antenie Polskiego Radia RDC, że chętnie widziałby w składzie Wilfredo Leona. - Każdy klub chciałby mieć w swoim składzie Wilfredo Leona - powiedział Gacek w "Magazynie Sportowym".
Zobacz więcej na temat:  Projekt Warszawa PlusLiga Siatkówka SPORT Wilfredo Leon