Polskie Radio
Section05
acf fiorentina

Fabiański spełniony mimo ławki. "Dołożyłem dużą cegiełkę"

West Ham United, którego bramkarzem jest Łukasz Fabiański, wygrał w czwartek Ligę Konferencji Europy. Choć polski bramkarz oglądał finał z ławki rezerwowych, po końcowym gwizdku nie ukrywał wzruszenia. - Oczywiście chciałbym grać w takim meczu jak finał, ale uważam że też dołożyłem dużą cegiełkę do tego sukcesu - powiedział w rozmowie z Viaplay.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Konferencji Łukasz Fabiański West Ham United Fiorentina acf fiorentina

Kibice West Hamu wywołali skandal. Mecz musiał być przerwany

West Ham United wygrał finał Ligi Konferencji, pokonując Fiorentinę 2:1. O ile piłkarze londyńskiego klubu spisali się znakomicie, o tyle ich kibice byli antybohaterami meczu w Pradze. W pierwszej połowie spotkanie musiało być przerwane na kilka minut, gdyż fani "Młotów" rzucali kubkami w kapitana Fiorentiny. Cristiano Biraghi został trafiony jednym z rzucanych przedmiotów.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Konferencji pseudokibice West Ham United Fiorentina acf fiorentina