Polskie Radio
Section05
hokej

Hokeiści znów sprawią sensację? "Postaramy się napsuć krwi"

Polscy hokeiści pokonali w czwartek w Bratysławie Białoruś 1:0 w pierwszym meczu turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk olimpijskich w Pekinie. W piątek kolejnym rywalem Biało-Czerwonych będą faworyzowani gospodarze. - Mamy dużo pozytywnych emocji - zapewnił trener polskiej kadry Robert Kalaber, który czeka na starcie ze swoimi rodakami. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT hokej sporty zimowe Pekin 2022 igrzyska olimpijskie igrzyska

Pekin 2022: Polska - Rumunia. Ostatni test hokeistów na turnieju w Lublanie

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie mężczyzn w Słowenii rozgrywa turniej "Beat Covid-19", który stanowi kolejny etap przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk Pekin 2022. W swoim ostatnim meczu podopieczni trenera Roberta Kalabera zmierzą się z Rumunią (21 maja, godz. 16.30). W kwietniu biało-czerwoni wygrali w Katowicach Puchar Trójmorza. 
Zobacz więcej na temat:  hokej sporty zimowe SPORT Pekin 2022 igrzyska olimpijskie igrzyska

Pekin 2022: biało-czerwoni szlifują formę w Lublanie. Minimalna porażka Polaków z Francją

Reprezentacja Polski w hokeju na lodzie mężczyzn w Słowenii rozgrywa turniej "Beat Covid-19", który stanowi kolejny etap przygotowań do turnieju kwalifikacyjnego do igrzysk Pekin 2022. W swoim trzecim meczu biało-czerwoni przegrali 0:1 z Francją. W kwietniu podopieczni Roberta Kalabera wygrali w Katowicach Puchar Trójmorza. 
Zobacz więcej na temat:  hokej sporty zimowe SPORT igrzyska olimpijskie igrzyska Pekin 2022