Polskie Radio
Section05
Napoli

Serie A. Łukasz Skorupski zmieni klub? Możliwa hitowa wymiana

Zmierzający ku końcowi sezon Serie A jest bardzo udany dla Łukasza Skorupskiego. Polski bramkarz jest mocnym punktem Bologny, która sensacyjnie zapewniła sobie awans do Ligi Mistrzów. Według "La Gazzetty dello Sport", niewykluczone jednak, że 33-latek nie będzie miał okazji rywalizować w elitarnych rozgrywkach, gdyż poważnie zainteresowane jego sprowadzeniem jest SSC Napoli.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A Łukasz Skorupski SSC Napoli Napoli

Zieliński opuści Napoli. "Nie będzie go już z nami"

Prezydent SSC Napoli Aurelio De Laurentiis potwierdził, że po zakończeniu sezonu Piotr Zieliński opuści SSC Napoli. Co więcej, włoski działacz zapewnił, że brak zgłoszenia Polaka do kadry na Ligę Mistrzów nie jest z jego strony zemstą za nieprzedłużenie kontraktu. - To wspaniały człowiek i topowy piłkarz - powiedział o pomocniku De Laurentiis.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Serie A SSC Napoli Piotr Zieliński Napoli liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024

Polak brutalnie sfaulowany w meczu LM. "Dostałem cios"

W środowym meczu Ligi Mistrzów SSC Napoli przegrało na wyjeździe z Realem Madryt 2:4, a Piotr Zieliński nie dokończył hitowego spotkania. Polski piłkarz musiał opuścić boisko w 65. minucie, gdy został ostro sfaulowany przez Antonio Ruedigera. - Czuję się całkiem dobrze, ale na pewno będzie bolało bardziej niż w środę - zapewnił pomocnik Napoli po zakończeniu meczu.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna liga mistrzów Liga Mistrzów 2023/2024 SSC Napoli Real Madryt Piotr Zieliński Napoli