Polskie Radio
Section05
newcastle united

ANALIZA Krzysztof Piątek ponownie królem transferowej zimy?

Piłkarskie okienko transferowe przekroczyło półmetek, ale największe nazwiska wciąż przewijają się w nim jedynie w kontekście spekulacji. Być może to oszczędności związane z pandemią, a może najbogatsze europejskie kluby wciąż mają w pamięci wielkie wpadki jakimi kończyły się rekordowe transakcje zawierane zimą.
Zobacz więcej na temat:  Piłka nożna SPORT kacper kozłowski Krzysztof Piątek matty cash fernando torres fc barcelona Liverpool FC newcastle united

Newcastle rusza na zakupy. "Sroki" chcą m.in Edena Hazarda

Wraz z nowymi właścicielami na St. James's Park ma trafić kilku klasowych zawodników, którzy pomogą Newcastle United najpierw wydostać się ze strefy spadkowej, a następnie na stałe zagościć w czołówce Premier League. Wśród potencjalnych zimowych wzmocnień "Srok" wymienia się m.in. Edena Hazarda z Realu Madryt i Ousmane'a Dembele z Barcelony.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Premier League Piłka nożna newcastle united

Kto przeprowadzi rewolucję w Newcastle? Znamy kandydatów

Wraz z przybyciem do Newcastle potężnego inwestora z Arabii Saudyjskiej, na St. James' Park mają nastać czasy prosperity. Klub zrobił już miejsce dla nowego trenera, zwalniając Steve'a Bruce'a. Trwają również poszukiwania dyrektora sportowego, który pomoże wznieść się ekipie "Srok" na wyższy poziom. Głównym kandydatem na to stanowisko jest według mediów Marc Overmars z Ajaksu Amsterdam.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Premier League newcastle united