Polskie Radio
Section05
sofia ennaoui

Lekkoatletyczne MP: złodziej "wykluczył" Anitę Włodarczyk

Natalia Kaczmarek i Karol Zalewski zdobyli w Suwałkach złote medale mistrzostw Polski w biegu na 400 m. Złoto w rzucie młotem - pod nieobecność Anity Włodarczyk - wywalczyła Malwina Kopron. W skoku o tyczce najlepszy był Piotr Lisek.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Bieg 400m Skok o tyczce Justyna Święty-Ersetic Anita Włodarczyk Rzut młotem Piotr Lisek Skok w dal Bieg 1500 m Bieg 400 m przez płotki Bieg 3000 m z przeszkodami Sztafeta 4x100 m Rzut dyskiem sofia ennaoui

TYLKO U NAS Sofia Ennaoui: mamy złote czasy polskiej lekkoatletyki

Kalendarz lekkoatletycznych imprez w sezonie 2021 pękał w szwach. Przełożone z powodu pandemii koronawirusa Letnie Igrzyska Olimpijskie w Tokio, Halowe Mistrzostwa Europy w Toruniu czy choćby Drużynowe ME w Chorzowie. - Mam wrażenie, że polscy lekkoatleci bardzo dobrze poradzili sobie z ilością imprez, co najlepiej oddaje występ na igrzyskach w Tokio - mówi w rozmowie z PolskieRadio24.pl Sofia Ennaoui, zawodniczka specjalizująca się w biegu na 1500 metrów. 
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka SPORT sofia ennaoui TYLKO U NAS opinie

TYLKO U NAS "Sprawiedliwie dla wszystkich". Ennaoui o decyzji MKOl

- Bałam się, że MKOl będzie to przeciągał przez następne cztery tygodnie. Nie mogliśmy czekać tyle czasu, bo przygotowania do sezonu, to nie jest cztery czy sześć tygodni, tylko całoroczny plan, a dla niektórych nawet czteroletni - mówi w rozmowie z PolskieRadio24.pl Sofia Ennaoui, polska lekkoatletyka, która cieszy się z decyzji MKOl o przełożeniu igrzysk olimpijskich w Tokio na przyszły rok.
Zobacz więcej na temat:  Tokio 2020 Lekkoatletyka igrzyska olimpijskie SPORT TYLKO U NAS koronawirus opinie sofia ennaoui