Polskie Radio
Section05
Anita Włodarczyk

Kto nowym trenerem Anity Włodarczyk? "Podchodzę do tego ze spokojem"

Dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem Anita Włodarczyk wciąż nie podjęła decyzji, kto zostanie jej nowym trenerem. Rekordzistka świata poinformowała, że rozmawia o współpracy z trzema szkoleniowcami. - To nie musi być trener z Warszawy, jeśli będzie trzeba, to się przeniosę. Jestem z całą trójką w kontakcie i rozważam najlepsze dla siebie opcje - zapewniła w rozmowie z PAP. 
Zobacz więcej na temat:  Lekkoatletyka Anita Włodarczyk Rzut młotem SPORT

TOKIO 2020 Włodarczyk ma plan na igrzyska. "To idealna sytuacja"

Coraz więcej wskazuje na to, że igrzyska olimpijskie w Tokio, które mają rozpocząć się 24 lipca, nie odbędą się w terminie. Ze względu na epidemię koronawirusa, kwalifikacje w wielu dyscyplinach zostały zawieszone. - Niech przełożą je na październik. Dla mnie byłaby to idealna sytuacja - powiedziała w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" Anita Włodarczyk, dwukrotna mistrzyni olimpijska w rzucie młotem. 
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Rzut młotem Tokio 2020 koronawirus Anita Włodarczyk

Udany rok polskich lekkoatletów. Spore nadzieje przed Tokio

Sześć medali dla Polski podczas lekkoatletycznych mistrzostw świata to najcenniejsze zdobycze przedstawicieli królowej sportu w mijającym roku. Nasi sportowcy pokazali, że liczą się w światowej czołówce i będą walczyć o medale podczas najważniejszej imprezy nadchodzącego roku - igrzysk olimpijskich w Tokio.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Lekkoatletyka Paweł Fajdek Anita Włodarczyk Adam Kszczot święta podsumowania