Polskie Radio
Section05
wojciech szczęsny

SERIE A Jubileusz Cristiano Ronaldo uczczony bramką i rekordem

Juventus Turyn pokonał na wyjeździe zamykające tabelę włoskiej Serie A SPAL 2:1 w meczu 25. kolejki rozgrywek. W bramce gości stał Wojciech Szczęsny, a w pokonanej drużynie całe spotkanie rozegrali Thiago Cionek i Arkadiusz Reca. Jedną z bramek dla "Starej Damy" zdobył Cristiano Ronaldo, dla którego było to kolejny gol w 11. spotkaniu z rzędu.
Zobacz więcej na temat:  Serie A SPORT Piłka nożna juventus turyn cristiano ronaldo wojciech szczęsny

LIGA MISTRZÓW Gwiazdy miały wolne, inni walczyli. Milik bohaterem kolejki

Grzegorz Krychowiak i Maciej Rybus z Lokomotiwu Moskwa oraz Damian Kądzior z Dinama Zagrzeb to jedyni polscy piłkarze, którzy wystąpili w środowych meczach Ligi Mistrzów. Biało-czerwoni musieli pogodzić się z odpadnięciem swoich drużyn z europejskich pucharów. Bohaterem tygodnia został Arkadiusz Milik.
Zobacz więcej na temat:  SPORT Piłka nożna Liga Mistrzów 19/20 Robert Lewandowski Arkadiusz Milik Piotr Zieliński wojciech szczęsny Grzegorz Krychowiak

SERIE A Parada Szczęsnego w Rzymie. Juventus zatrzymany przez Lazio

S.S. Lazio zwyciężyło Juventus 3:1 (1:1) w meczu 15. kolejki Serie A. Bramki dla piłkarzy z Rzymu zdobyli Luiz Felipe (45+1'), Sergej Milinković-Savić (74') i Felipe Caicedo (90+5'). Jedyne trafienie dla drużyny mistrza Włoch zanotował w 25. minucie Cristiano Ronaldo. Goście kończyli spotkanie w "10" po czerwonej kartce w 69. minucie dla Juana Cuadrado. Cały mecz w bramce "Bianconerich" rozegrał Wojciech Szczęsny. To pierwsza porażka Juventusu w tym sezonie w rozgrywkach ligowych.
Zobacz więcej na temat:  Serie A SPORT juventus turyn SSC Napoli wojciech szczęsny Piotr Zieliński Piłka nożna