Ze słowem i muzyką. Brodzik kontra Stankiewicz

Ostatnia aktualizacja: 19.09.2014 14:24
Jedna jest aktorką, druga - wokalistką. Choć obie utalentowane, to w innej artystycznej dziedzinie. Joanna Brodzik i Kasia Stankiewicz będą gośćmi Czwórki w sobotnie popoudnie.
Kasia Stankiewicz
Kasia StankiewiczFoto: Bartosz Bajerski/PR

Trzy przyjaciółki na scenie i w życiu prywatnym. Studenckie życie, pierwsze miłości, wariackie decyzje. Tak można streścić spektakl "Di,Viv i Rose" w Teatrze Capitol , w którym wystąpi nasz gość - Joanna Brodzik. Jak młodzieńcze historie wpływają na ich dalsze życie? Poruszający, zabawny i bogaty w emocje spektakl o towarzyszkach życia na dobre i złe. Aktorka uchyli rąbka tajemnicy o tym pełnym śmiechu i wzruszeń przedstawieniu.

Drtugi gość to artystka, która by wydać płytę jest gotowa sprzedać swoje mieszkanie. Kasia Stankiewicz przyjęła zaproszenie, by opowiedzieć o swoim najnowszym wydawnictwie. Jej nowy krążek ukaże się w sklepach już niedługo, a podczas najbliższej audycji usłyszycie jeden z utworów - "Lucy"

Na dwugodzinne spotkanie z gwiazdami w "Ex Magazine", w sobotę od godz. 16.00 zaprasza Ula Kaczyńska.

(kd)

Czytaj także

Paweł Małaszyński: nie mógłbym być kelnerem

Ostatnia aktualizacja: 31.07.2014 11:30
Aktor Paweł Małaszyński, stylista Tomasz Jacyków, wokalistka Kasia Nosowska - to dziś gwiazdy wielkiego formatu. Każdy z nich swoją karierę zawodową zaczynał jednak inaczej, niż moglibyśmy to sobie wyobrażać. Kto z nich był kelnerem, a kto gońcem?
rozwiń zwiń
Czytaj także

Marcin Korcz - został aktorem, bo chciał się wygłupiać

Ostatnia aktualizacja: 24.08.2014 20:00
Marcina Korcza niektórzy znają z Teatru Jaracza w Łodzi, część z głównej roli w obrazie "Być jak Kazimierz Deyna". Największą popularność przyniosły mu seriale. Jednak w Czwórce przyznaje, że poszedł do szkoły teatralnej, żeby się wygłupiać.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Agata Dziarmagowska robi karierę. "Mogę wszystko"

Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014 12:47
Gościem piątkowego "Poranka OnLine" w Czwórce będzie Agata Dziarmagowska, wokalistka znana szerokiej publiczności z telewizyjnych talent show.
rozwiń zwiń