#2CZWORKA - zaczynamy!

Ostatnia aktualizacja: 17.03.2014 09:56
Rozpoczynamy emisję utworów nagranych specjalnie dla Czwórki przez polskich i zagranicznych artystów!
fot. Czwórka PR
fot. Czwórka PR

Rusza nasza nowa inicjatywa #2CZWORKA, do której zaprosiliśmy 25 artystów - muzyków z Polski i zagranicy. Naszym celem było pokazanie, że muzyka nie zna granic. Stąd też postanowiliśmy połączyć artystów reprezentujących różne nurty i brzmienia w duety, oraz jeden tercet.

Zaproszeni muzycy mieli jedno zadanie, odnaleźć się w duecie, który często dla nich samych był zaskoczeniem i nagrać wspólnymi siłami nową piosenkę lub cover.

Po wielu miesiącach przygotowań, setkach telefonów i godzinach spędzonych w studiach nagraniowych gotowi jesteśmy zaprezentować 12 nowych utworów, na które składają się oryginalne piosenki oraz niesamowite covery.

W projekcie wzięli udział m.in. Jazzanova, Katarzyna Nosowska, Michał Urbaniak, Wolfgang Schlögl z Sofa Surfers, Krzysztof Zalewski, Gooral, Kapela ze Wsi Warszawa, Mama Selita. Celowo nie zdradzamy wszystkich wykonawców. Zależy nam na niespodziance, a wierzcie nam będzie ich sporo. Mały przedsmak poniżej :)

fot.
fot. Czwórka PR

Jesteśmy bardzo podekscytowani i mamy nadzieję, że #2CZWORKA przypadnie Wam do gustu równie mocno jak nam i zaproszonym do projektu artystom.

Od 17.03 co 2 tygodnie po godzinie 11:00 w "Stacji Kultura" usłyszycie premierowe piosenki. Ale to nie wszystko, słuchajcie także naszych innych audycji autorskich: "Cztery:Gramy!" oraz "DJ Pasmo", tam również zaprezentujemy nowe dźwięki. Nastawcie alarmy, warto!

ZOBACZCIE PIERWSZY TELEDYSK. MAMA SELITA VS MARCELINA "GODZILOVE"

POSŁUCHAJCIE DUETU MICHAŁ URBANIAK VS CATZ 'N DOGZ

KLIKAJĄC TUTAJ ODKRYJECIE DUET GOORAL VS MAREK GRECHUTA

#2CZWORKA powstała w koprodukcji z Narodowym Instytutem Audiowizualnym

/

Zobacz więcej na temat: Czwórka MUZYKA premiera

Czytaj także

Marcelina i Mama Selita w ramach akcji #2CZWORKA

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 14:30
Startuje nowa akcja #2CZWORKA. 25 artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne, nagra w sumie 12 utworów w zupełnie nowych, zaskakujących aranżacjach. Pierwszy numer "Godzilove", zaśpiewała wraz z zespołem Mama Selita, Marcelina.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Catz'n'Dogz i Michał Urbaniak premierowo w ramach akcji #2CZWORKA

Ostatnia aktualizacja: 28.03.2014 10:06
Trwa akcja #2CZWORKA, w ramach której polscy artyści, reprezentujący różne muzyczne gatunki spotykają się, by tworzyć razem nową jakość. Kolejny, drugi już utwór, nagrali wspólnie legendarny jazzman Michał Urbaniak wraz w grupą Catz’n’Dogz.
rozwiń zwiń