Eltron John zagrał w audycji "BE 4"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2012 08:00
Eltron John to człowiek o niebanalnym guście muzycznym, występujący w klubach całego kraju, jeden z niewielu polskich finalistów Red Bull Music Academy, oraz tegoroczny reprezentant Polski na nowojorskim festiwalu Unsound.


Zainteresowanie muzyką przejawiał od dzieciństwa. Zaczęło się niewinnie - od kaset Steviego Wondera i Queen oraz gitary Alvaro. Sprawy zaczęły się pogarszać, gdy w liceum na horyzoncie pojawiła się grupa groźnie wyglądających osób, na czele z Georgem Clintonem i Milesem Davisem taszczącym pod pachą Prince'a, gitara zaś uległa elektryfikacji. Ochoczo pogłębiał swoją znajomość krainy dźwięku oraz szeroko pojętej rozrywki, przy okazji współtworząc acid jazzowy kolektyw Act Of Intellect.

Jego umiejętności zostały docenione przez środowisko muzyczne, co zaowocowało współpracą z klubami w całej Polsce oraz jednymi z najciekawszych dysk-dżokejów i producentów (Funkoff, Jealo, WWW, Max Skiba), a także występem na Smirnoff Black Experience przed światowym guru cosmishe-disco, Prinsem Thomasem i supportem Gus Gus.

Na co dzień Eltron jest rezydentem krakowskiego Ministerstwa oraz gospodarzem ulubionego cyklu krakowskich i warszawskich party-freaków - Ktoś Cię Kocha. Był też uczestnikiem tegorocznej edycji Red Bull Music Academy w Barcelonie oraz festiwalu Unsound w Nowym Jorku.

Zapraszamy na sobotni "BE 4" w Czwórce! Obejrzyj na wideo wywiad z artystą i zobacz niepowatarzalnego DJ-skiego seta! Po kliknięciu w ikonę kamery.

Czytaj także

Dj Sovinsky zagrał w audycji "Be 4"

Ostatnia aktualizacja: 04.03.2012 12:00
Jego żywioł to techno, electronic i deep-house. Dj Sovinsky wystąpił ze swoim setem w czwórkowej audycji "Be 4".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Bartosz Szczęsny zagościł w audycji "BE 4"!

Ostatnia aktualizacja: 24.03.2012 10:10
U Alexa Kubaczewskiego wystąpił niezwykle utalentowany producent z Poznania. W Czwórkowej audycji opowiedział o swojej kooperacji z zespołem Kamp!, projekcie Rebeka, planach na przyszłość, a także zagrał na żywo!
rozwiń zwiń
Czytaj także

REZA na żywo w "BE 4"

Ostatnia aktualizacja: 31.03.2012 18:40
Gościem audycji był jeden z najbardziej wyróżniających się przedstawicieli trójmiejskiej sceny drum & bass - REZA, który po krótkim wstępie słownym zagrał dla was na żywo!
rozwiń zwiń