Płyta tygodnia. Otsochodzi "Slam"

Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016 13:19
Otsochodzi to jedna z największych nadziei polskiego hip-hopu i jednocześnie jego największa zagadka. Wydał właśnie swój pierwszy długogrający album pt. "Slam".
Fragment okładki płyty Otsochodzi Slam
Fragment okładki płyty Otsochodzi "Slam"Foto: mat. pras./Asfalt Records

Otsochodzi/mat.pras Asfalt Records Otsochodzi/mat.pras Asfalt Records

Mimo młodego wieku - rocznik 1996 - jego rap jest bardzo stonowany, opanowany co zdecydowanie zwiększa autentyczność. Otsochodzi omija banał szerokim łukiem jednocześnie trafnie puentując rzeczywistość, w której sie porusza. Inteligentne, przemyślane teksty łączy z bardzo przyjemnym wyluzowanym flow, co bez wątpienia wciąga słuchacza i zachęca do sprawdzenia nowych produkcji podpisanym jego nazwiskiem. Młody raper posiada w dorobku podziemny debiut zatytułowany "7" wydany w kwietniu 2015 roku. Również w tym roku został wybrany Młodym Wilkiem portalu Popkiller, co wiązało się ze wzmożoną aktywnością artystyczną.

Janek zaczął grać supporty na dużych imprezach hip-hopowych oraz udzielać się gościnnie na mikrofonie na płytach innych artystów (Soulpete, Mielzki/Patr00 czy Rasmentalism). Docenienie przez rodzimą scenę przełożyło się na zainteresowanie Asfalt Records, gdzie Janek wydaje swój pierwszy długogrający album pt. "Slam".

Czytaj także: Otsochodzi - młody wilk polskiego rapu <<<

Otsochodzi: "Ten krążek to rok naszej pracy, dłubania w ścieżkach, doboru bitów i ogarniania wszystkiego od jak najlepszej strony. Po nagraniu tej płyty jestem tu, gdzie zawsze chciałem być. Moi ludzie mogą kupić płytę legalnie, z półki sklepu. Moi ludzie mogą zobaczyć nas na dużych scenach w całej Polsce. Moi ludzie byli główną inspiracją do powstania materiału. Nie da się opisać tego albumu w kilku zdaniach. Najwięcej wyciagniesz sam, kiedy po prostu posłuchasz".

mat. pras./kd

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ten Typ Mes i LJ Karwel o nowościach w Alkopoligamii

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 14:14
Sympatycy hiphopowego wydawnictwa Alkopoligamia w najbliższym czasie będą mogli uzupełnić swoją płytową kolekcję o dwa kolejne albumy. Do sprzedaży trafiło właśnie winylowe wydanie płyty "Trzeba było zostać dresiarzem" Tego Typa Mesa. Z kolej 24 października jego podopieczny LJ Karwel zadebiutuje oficjalnie longplayem "Niepotrzebne skreślić".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Igorilla szykuje kosmiczny debiut z Lemem w tle

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2016 15:15
Raper z formacji Mama Selita szykuje się do wydania debiutanckiej płyty. - Na pewno przed wakacjami ukaże się singiel z teledyskiem, a od razu po wakacjach będziemy atakować z płytą - mówi Igorilla.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Numer Raz powraca i jest w najlepszej formie!

Ostatnia aktualizacja: 02.06.2016 08:00
"Serum Prawdy", nowy teledysk Numera Raza, jest singlem zapowiadającym wyczekiwany album rapera, "Numer Kiedy Płyta?".
rozwiń zwiń