Mery Spolsky rusza w trasę "Bigotka Tour 2". "Jeśli macie ochotę na cardio, to zapraszam na moje koncerty"

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2020 18:01
Mery Spolsky rusza w trasę koncertową będącą kontynuacja jesiennego "Szau". "Bigotka - Tour 2", bo taką nazwę nadała nadchodzącym koncertom, zawita do 10 miast i zakończy się w kwietniu na poznańskim Spring Breaku. Publiczność przed występami Mery rozgrzeje Rat Kru. 
Audio
  • "Bigotka Tour 2". "Moja widownia tworzy małą społeczność" (Stacja kultura/Czwórka)
Mery Spolsky
Mery SpolskyFoto: Martyna Ogonek/Czwórka

Spolsky wraca z kolejną dawką koncertowej energii. W drugiej części trasy artystka prezentować będzie materiał z najnowszej płyty "Dekalog Spolsky ". Album ukazał się 27 września pod patronatem radiowej Czwórki. Jak zapowiadała sama nie może się doczekać kiedy ruszy w wiosenne tournée. - Jestem najszczęśliwsza, kiedy koncertuję - mówi artystka gwarantując, że na jej show nie będziecie się nudzić.


Stworzyliśmy małą społeczność, która ma własny dress code. Ubieramy się w paski i krzyżyki. To jednoczy ludzi, który mówią w ten sposób "Jestem Spolsky". Uwielbiam grać materiał z nowej płyty. Tu ballada potrafi nagle zamienić się w techno, chwilę później sięgam po gitarę elektryczną. Jeśli macie ochotę na cardio, to zapraszam na moje koncerty - zapraszała.

"Bigotka Tour 2" to nie tylko muzyczne widowisko. Po każdym z koncertów będziecie mieli okazję spotkać się z artystką. Gdzie będziemy mieli okazję ją spotkać? Za nami koncerty w Radomiu, Bielsku-Białej Zielonej Górze i Krakowie. Przed nami siedem kolejnych. Nominowana do tegorocznej nagrody Fryderyka w kategorii muzyka elektroniczna artystka uświetni tegoroczną galę rozdania najważniejszych nagród w polskim przemyśle muzycznym.

Poza tym wystąpi też w Gdańsku, Białymstoku, Ostrowie Wielkopolskim, Wrocławiu, Koszalinie, Poznaniu i Toruniu. 25 marca będziemy mogli usłyszeć ją też we Francji. 

***

Tytuł audycji: Stacja Kultura

Prowadzi: Kasia Dydo

Gość: Mery Spolsky 

Data emisji: 2.03.2020

Godzina emisji: 10.15

ac