Rahim ft. Minix - "OTC”

Ostatnia aktualizacja: 23.11.2010 16:29
Legenda Paktofoniki szturmuje playlistę Czwórki nowym singlem, promującym płytę "Amplifikacja".

"OTC” to singiel promujący nowy album Rahima, zatytułowany "Amplifikacja". Dodajmy, że to drugi już krążek wydany przez tego artystę w bieżącym roku.

"Podróże po amplitudzie" z marca 2010 były solowym debiutem Rahima. To swoją drogą zastanawiające, że oba albumy ukazują się dopiero teraz. Przecież Rahim jest żywą legendą polskiego hip-hopu. Wystarczy wspomnieć jego działalność muzyczną i producencką w Paktofonice. A to tylko część jego dokonań.

Do współpracy przy nowej płycie Rahim zaprosił muzyków poznanych przy okazji realizacji różnych hiphopowych projektów w przeszłości. Na "Amplifikacji" pojawiają się m. in. Abradab, Śliwka, Grubson, Lilu... W utworze "OTC" poza Rahimem usłyszeć można innego reprezentanta ekipy MaxFlo – Minixa; za muzykę odpowiedzialny jest natomiast DiNO.

jk/ŁSz

Zobacz więcej na temat: podróże

Czytaj także

Pokojowy rap

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2010 16:40
AbradAb uważa, że "walka na rymy" przyczynia się do rozwoju polskiego hip-hopu. Ważne jednak, by muzycy nie siali nienawiści.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Jesteś bogiem", czyli opowieść o Magiku

Ostatnia aktualizacja: 07.10.2010 18:42
W 2012 roku do kin trafi film poświęcony legendzie hip-hopu - grupie Paktofonika. Film opowiada historię artysty w starciu ze światem - zdradza reżyser.
rozwiń zwiń

Czytaj także

HIFI Banda "23:55" - premiera!

Ostatnia aktualizacja: 08.11.2010 17:40
8 listopada miała miejsce oficjalna premiera nowej płyty HIFI Bandy. Album poleca Czwórka!
rozwiń zwiń