Seven Festival Music & More 2011

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2011 13:00
Czwórka gorąco poleca Seven Festival Music & More 2011, który odbędzie się w Węgorzewie w dniach 7-10 lipca. Znamy już pełny program tej imprezy.

Lipcowa impreza zbliża się wielkimi krokami. A oto kogo będzie można zobaczyć na scenie:  Lao Che, Sound of Pixies, Made of Hate, Enej, The Boogie Town, Ścigani oraz Sublim. Wcześniej ogłoszono udział takich gwiazd, jak Moonspell, Samael, Indica, Kult, Strachy na Lachy i wielu innych wykonawców z kraju i zagranicy.

Lao Che to rockowi ulubieńcy polskiej publiczności. Na koncie mają cztery albumy i doskonałe koncerty na terenie całego kraju.

Sound of Pixies jest trójmiejską formacją powołaną przez Filipa Gałązkę (Tymon & the Transistors, Brygada Kryzys), wykonującą swoje wersje utworów legendarnej grupy The Pixies.

Made of Hate to czołówka młodego, krajowego death metalu, zespół supportował między innymi Iron Maiden.

Ciekawym wydarzeniem będzie również występ olsztyńskiej grupy Enej. Zespół zyskał popularność nie tylko dzięki swojej zarażającej optymizmem muzyce, ale również wygranej w telewizyjnym show, gdzie zyskał przychylność jury, w którego skład weszli Kora Jackowska, Elżbieta Zapendowska, Wojciech "Łozo" Łozowski i Adam Sztaba. Enej ma już na swoim koncie dwa albumy - ostatni, "Folkorabel", ukazał się pod koniec 2010 roku. Wszystko jednak wskazuje na to, że kariera grupy dopiero się rozpoczyna…

Harmonogram, a także wiele innych informacji dotyczących imprezy, można znaleźć na oficjalnej stronie Seven Festival – www.sevenfestival.pl Patronat nad festiwalem objął Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego Bogdan Zdrojewski oraz Marszałek Województwa Warmińsko-Mazurskiego Jacek Protas.

Wejściówki do zdobycia na antenie Czwórki!

Nie przegapcie okazji!

 

KaW/materiały prasowe

Czytaj także

Zespół Pogodno w "Ministerstwie Dźwięku" - WIDEO

Ostatnia aktualizacja: 18.05.2011 14:00
Zgodnie z zapowiedzią muzyków jeszcze przed występem na żywo, tematem "wykładu" były relacje międzyludzkie. Zaczęli od miłości… i na niej skończyli.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Zależy nam na publiczności, która zapłaci za bilet (WIDEO)

Ostatnia aktualizacja: 08.06.2011 18:20
Muzycy grupy Enej - zwycięzcy "Must Be The Music" - opowiedzieli o swoich wątpliwościach związanych z udziałem w telewizyjnym show.
rozwiń zwiń