Polskie Radio
Section05
Węgorzewo

"Muzyczna Jedynka" w Węgorzewie. Miasto z rockową tradycją

Węgorzewo jest czwartym przystankiem na tegorocznej trasie koncertowej "Lata z Radiem". Miejscowość odwiedziliśmy także podczas dzisiejszej "Muzycznej Jedynki". - Ostatni raz tutaj byłem 30 lat temu i historia zatoczyła koło - mówi Piotr "Foreman" Foryś, wokalista zespołu Pudelsi, który przed laty występował w Węgorzewie na festiwalu rockowym, a dziś powraca, by zagrać na scenie "Lata z Radiem".
Zobacz więcej na temat:  Kamil Wicik Węgorzewo muzyka rozrywkowa Lato z Radiem 2023

"Zaproście mnie jeszcze!" Podsumowanie Muzycznego Weekendu w Trójce

Za nami Muzyczny Weekend w Trójce! W dniach 5-7 sierpnia plenerowe studio Trójki stanęło na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie młodzi artyści zagrali na Scenie Debiutów Trójki, a także w Jastarni, gdzie w sobotni wieczór odbył się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". – To wyjątkowe miejsce. Publiczność była na "tak" – powiedział muzyk i dawny wokalista Budki Suflera Felicjan Andrzejczak. – Zaproście mnie jeszcze! – zaapelowała Urszula.
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp Jastarnia węgorzewo Mazury Łukasz Ciechański Paweł Turski Monika Suszek Urszula Felicjan Andrzejczak Tomasz Żąda Michał Kirmuć patronat Morze Bałtyckie Polskie radio korpo

Debiuty, muzyka i Kraina Jezior. Zakończył się Festiwal Naturalnie Mazury w Węgorzewie

Za nami ostatni wieczór na Festiwalu Naturalnie Mazury. Wydarzenie upłynęło wypełnione muzyką i emocjami, które w Węgorzewie czekały na fanów mocniejszych brzmień.  W programie można było znaleźć koncerty polskich artystów i debiutantów. Ci ostatni zagościli na Scenie Debiutów Trójki. Co wydarzyło się na Mazurach? Jakie atrakcje przygotował dla słuchaczy Program 3 Polskiego Radia? 
Zobacz więcej na temat:  Trójka MUZYKA muzyka hp wakacje koncert lato Mazury węgorzewo

Zakończył się Muzyczny weekend w PR3. Węgorzewo i Jastarnia

To był weekend muzycznych emocji! Program 3 Polskiego Radia zaprosił słuchaczy na dwa duże muzyczne wydarzenia. W dniach 5-7 sierpnia stacja była obecna na Festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie stanęła Scena Debiutów Trójki. Plenerowe studio Programu 3 zawitało też do Jastarni, gdzie w sobotę o godzinie 20.00 odbył się koncert "Wakacyjne Hity Wszech Czasów". Na antenie Trójki można było zdobyć zaproszenia do Węgorzewa, a obu wydarzeniom towarzyszyły specjalne akcje dla słuchaczy w social mediach stacji.
Zobacz więcej na temat:  Trójka węgorzewo

Festiwal Naturalnie Mazury. Sukces Sceny Debiutów Trójki

Festiwal Naturalnie Mazury (6-7 sierpnia) to nie tylko scena rockowa, ale tez imprezy w mieście, zespoły folkowe i oczywiście Scena Debiutów Trójki. W ramach wydarzenia zaprezentowało się na niej wielu młodych, dobrze rokujących artystów. Z częścią z nich, w Węgorzewie, podczas prowadzonej na żywo audycji "Wykonane w Polsce" spotkali się Tomasz Żąda oraz Michał Kirmuć. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka węgorzewo MUZYKA muzyka hp Tomasz Żąda Michał Kirmuć

Gwiazdy muzyki i debiutanci. Naturalnie Mazury Festiwal!

Według Tomasza Żądy najlepsze ryby można zjeść na Hawajach, jednak najlepszej muzyki można posłuchać tylko w Węgorzewie. Właśnie tam Trójka zaprasza na spotkanie z gwiazdami polskiej sceny i obiecującymi debiutantami. W dniach 5-7 sierpnia radiowa Trójka będzie obecna na festiwalu Naturalnie Mazury w Węgorzewie, gdzie stanęła Scena Debiutów Trójki. 
Zobacz więcej na temat:  Trójka Tomasz Żąda MUZYKA muzyka hp Mazury węgorzewo

Plejada gwiazd muzyki na mazurskim festiwalu w Węgorzewie

Podczas tegorocznej odsłony Festiwalu Naturalnie Mazury Music and More na węgorzewskiej scenie wystąpili między innymi Brodka, Lady Pank, Stanisława Celińska, Oddział Zamknięty, Pidżama Porno i Ania Rusowicz. Z artystami, którzy wystąpią w weekend miały okazję rozmawiać Martyna Podolska i Katarzyna Pietrzak. 
Zobacz więcej na temat:  Ania Rusowicz Martyna Podolska węgorzewo MUZYKA KULTURA Krzysztof Jaryczewski Krzysztof Grabowski