Majowa ofensywa polskiego hip hopu

Ostatnia aktualizacja: 24.05.2012 14:00
Posłuchajcie utworów z nowych płyt polskich raperów

W maju powrócił z płytą legendarny duet WHITE HOUSE RECORDS czyli Magiera & L.A. Płyta KODEX IV to zbiór mocnych i wyselekcjonowanych bitów, oraz czołówka polskich artystów hip hopowych. W utworze "Jak mam żyć", który promuje album, głosu użycza Małpa.

I kolejna majowa premiera polskiego hip hopu. "Dolina Klaunoow" to rap z najwyższej półki i znakomite produkcje muzyczne, które po raz kolejny ukazują kunszt Trzeciego Wymiaru. Poprzedni album - "Złodzieje Czasu" osiągnął status złotej płyty. Na naszej antenie możecie usłyszeć utwór "Dostosowany 2".

Nowości artystów ze świata:
W marcu tego roku usłyszeliśmy pierwszy zwiastun nowej płyty Gossip - "Perfect World". W maju ukazał się piąty studyjny album tej grupy "A Joyful Noise" wraz z kolejną piosenką promującą to wydawnictwo - "Move In The Right Direction".
Na naszej antenie polecamy również oficialny mashup Leksy`ego utworów Kris Menace`a i Empire Of The Sun "Walking On eFeel". Prezentujemy również: Bo Saris "She's on Fire" (Maya Jane Coles remix) oraz Flight Facilities feat. Grovesnor "With You".

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

The Pryzmats: Każdy z nas ma inne zajawki, ciężko dać się zaszufladkować

Ostatnia aktualizacja: 19.05.2012 16:00
Jeden z blogerów napisał o muzyce sekstetu z Żywca - rap jakiego w Polsce nie było. Trafnie! Czwórka objęła patronatem "Coś z niczego", debiutancką płytę grupy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Gruby Brzuch" GrubSona

Ostatnia aktualizacja: 15.06.2012 05:00
Informujemy zniecierpliwionych fanów GrubSona, którzy czekają na jego kolejne wydawnictwo. Jego nowy album, "Gruby Brzuch" jest już dostępny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dubstepowa płyta Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 28.05.2012 11:15
Już teraz możecie zdobyć naszą pierwszą składankę dubstepową. Słuchajcie Czwórki...
rozwiń zwiń