Olaf Lubaszenko i Katarzyna Figura wspominają Annę Przybylską

Ostatnia aktualizacja: 08.10.2014 16:01
Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 w wieku 35 lat. Aktorka przegrała walkę z rakiem trzustki.
Audio
  • Olaf Lubaszenko wspomina pracę z Anną Przybylską m.in. na planie filmu "Złoty środek", o aktorce opowiada także Katarzyna Figura (Czwórka/Stacja Kultura)
Aktorka Anna Przybylska przegrała walkę z rakiem
Aktorka Anna Przybylska przegrała walkę z rakiemFoto: PAP/Stach Leszczyński

"Z trudnym do wyrażenia bólem w sercu pragnę zawiadomić, że w dniu 5 października 2014 roku po ciężkiej walce z chorobą zmarła Anna Przybylska. Odeszła w spokoju, w gronie najukochańszej rodziny" - napisała Małgorzata Rudowska, menadżerka aktorki, na jej oficjalnej stronie internetowej. - "W imieniu rodziny i najbliższych proszę wszystkich o zrozumienie i uszanowanie prywatności tych, dla których od dziś tak wiele się zmieniło..." - zaapelowała.

Widzowie znali Annę Przybylską z ról w takich filmach jak "Dzień świra", "Dlaczego nie!", "Kariera Nikosia Dyzmy" czy "Sęp". Zagrała też w wielu serialach, między innymi w "Złotopolskich", "Daleko od noszy" i w "39 i pół".

Czytaj także: Ikony stylu, królowie kina. Wspominamy ludzi kultury i sztuki <<<

Zapraszamy do wysłuchania rozmów z aktorami Olafem Lubaszenką i Katarzyną Figurą, którzy wspominali Annę Przybylską z audycji "Stacja Kultura".

(kd, ac)

Czytaj także

Michał Zieliński: w teatrze liczy się praca zespołowa

Ostatnia aktualizacja: 21.06.2014 11:00
- Od dziecka lubiłem bawić się w naśladownictwo. Gdy tylko pojawiał się w moim otoczeniu ktoś ciekawy, natychmiast wynajdowałem charakterystyczne cechy i powtarzałem je - wspomina aktor w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Michał Żurawski o pracy na planie filmu "Miasto 44"

Ostatnia aktualizacja: 14.09.2014 18:07
W poniedziałkowej audycji "Stacja Kultura" zagości aktor Michał Żurawski, znany m.in. z filmu "W ciemności", czy serialu "Na dobre i na złe" oraz "Przepis na życie".
rozwiń zwiń
Czytaj także

Mateusz Damięcki: mam chyba za dużo empatii

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2014 16:30
Aktor Mateusz Damięcki znany jest widzom m.in. z filmu "Kochaj i tańcz" (2013, reż. Bruce Parramore), ale także z teatralnych scen. Prywatnie Damięcki dał się poznać jako pasjonat podróży i człowiek od zawsze ciekawy świata.
rozwiń zwiń