Ruszyła letnia ramówka radiowej Czwórki!

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2015 13:35
Latem stacja zamienia edukację na lifestyle i poradnictwo, dużo więcej czasu poświęci na sport, zajmie się także tematyką wakacyjnej pracy oraz wyjazdów na obozy, kursy i warsztaty. Będzie więcej wyjazdowych audycji "PlenAir – Nadajemy się na lato!", dobrej muzyki oraz relacji z najciekawszych festiwali muzycznych.
W tych pomieszczeniach powstają audycje Czwórki
W tych pomieszczeniach powstają audycje CzwórkiFoto: Czwórka

Radiowa Czwórka będzie towarzyszyć słuchaczom w różnych zakątkach, do których zawitają, by odpocząć. Nieważne, czy to góry, morze czy gorące imprezy. Czwórka będzie tam z najlepszą wakacyjną muzyką i pozytywną energią. Latem stacja odwiedzi mekkę polskich surferów, czyli Chałupy, a także wakacyjne festiwale. Z gwiazdami spotykać się będzie w samym centrum Sopotu, a o najlepszą didżejską selekcję zadba w sopockim klubie Mewa Towarzyska, zajrzy też na I Festiwal Moskola do Białki Tatrzańskiej i na Audioriver do Płocka. Sportowych emocji nie zabraknie na kolarskim "PlenAirze" w Bukowinie Tatrzańskiej, Czwórkowa będzie też klubowa Plaża Beach Box w Kołobrzegu, a wakacje program zakończy w wyjątkowym stylu w łódzkiej Manufakturze.

W każdy poniedziałek i piątek w południowym paśmie "Się mówi" (godz. 14.00-16.00) Czwórka zaprasza na spotkanie ze specjalistą ginekologiem Grzegorzem Południewskim, który pomoże młodzieży w znalezieniu odpowiedzi na intymne pytania. Wakacyjna miłość, pierwszy raz, antykoncepcja, świadomość seksualna – to tylko niektóre z tematów rozmowy Piotra Firana i jego gości.

Lato w Radiowej Czwórce to również znakomita muzyka. Kontynuowany będzie projekt – Żywy Gig w Czwórce, czyli produkcja własnych utworów muzycznych (ten ostatni nagrany specjalnie dla Czwórki przez Flirtini i Dawida Podsiadło już po pięciu dniach zdobył na YouTube ponad 120 tysięcy odsłon, co jest fenomenem na polskim rynku muzycznym). Kolejny duet to mieszanka wybuchowa – energia płynąca z muzyki w połączeniu z mocnym wokalem i zamiłowaniem do piosenki aktorskiej brzmi obiecująco. Tym razem w muzycznej kompilacji będzie można usłyszeć Karolinę Czarnecką, która zdobyła serca internautów piosenką „Hera, koka, hasz, LSD”, i Wojciecha Rusinka, producenta muzycznego znanego jako SoDrumatic. Efekt tej kooperacji słuchacze poznają jeszcze przed końcem wakacji.

W letniej ramówce do zespołu Czwórki dołączył popularny YouTuber Jan Dąbrowsky z programem "Terefere Radio" (poniedziałek, środa, godz. 21.00-21.30), który swoimi filmikami podbija serca gimnazjalistów. Audycja Dawida Podsiadło "Podsiadówka" emitowana będzie przez okres wakacji we wtorki od godziny 13.00 (aktualnie w soboty, godz. 12.00).

W wakacje PlenAirowe studio Czwórki pojawi się na festiwalach muzycznych i koncertach. Optymistyczny przekaz płynący z letnich wyjazdowych audycji pomoże aktywnie odpocząć od nauki i trudów szkolnego życia.  

Zapraszamy!

mat.pras./kd/mg

Czytaj także

Wakacyjna ścieżka dźwiękowa Dawida Podsiadło

Ostatnia aktualizacja: 27.06.2015 12:00
Kąpielówki, okulary przeciwsłoneczne i olejek już są w plecaku. O muzyczną oprawę waszych wakacji zadbał Dawid Podsiadło.
rozwiń zwiń