Niespodzianka Up To Date 2019. Warm Up To Date we Wrocławiu

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2019 20:00
Po wydłużeniu wrześniowego, muzycznego weekendu w Białymstoku o dwa dodatkowe festiwalowe dni - z dwóch do czterech - przedstawieniu programu koncertu otwarcia oraz ogłoszeniu pierwszych artystów X edycji Up To Date Festival dziś przyszedł czas na Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław - nową, eksportową formułę Festiwalu.
Up To Date Festival 2018
Up To Date Festival 2018Foto: Krzysztof Karpiński/mat. pras

Up To Date 1200 artyści.JPG
Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2018 >>>

Kilkudziesięciu artystów, cztery muzyczne sceny i tysiące fanów niebanalnych muzycznych wyborów. Tak od blisko dekady, w jeden z wrześniowych weekendów wygląda Białystok - miasto tętniące muzyką spod znaku Up To Date, dla której to właśnie do stolicy Podlasia przyjeżdżają miłośnicy niebanalnych muzycznych wyborów z całego kraju.

Teraz, klimat znany dotąd jedynie z Białegostoku będzie dostępny na wyciągnięcie ręki również we Wrocławiu. To tam po raz pierwszy odbędzie się Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne - zupełnie nowa, całodniowa, eksportowa formuła festiwalu z zaskakującymi instalacjami związanymi z X-cio leciem festiwalu.

UTD 2018 D1 Karpinski Krzysztof 1200 podsum.jpg
Czwarta scena Czwórki na Up To Date 2018. Tak się bawiliśmy >>>

We współpracy z Łomża Jasne Pełne - strategicznym partnerem wydarzenia, z czterema muzycznymi scenami:

  • Beats,
  • Pozdro Techno,
  • Daytime Dancing oraz
  • Pierwszym Wrocławskim Salonem Ambientu

27 kwietnia białostocki Up To Date Festival odwiedzi Wrocław. Na jeden dzień wrocławską Tamkę i Krakowską 100 wypełni klimat znany dotąd jedynie ze stolicy Podlasia. Headlinerem całego wydarzenia będzie IC3PEAK, czyli rosyjska opowieść muzyczna z gatunku horroru stworzona przez Nastyę Kreslinę i Nicka Kostyleva - artystów audiowizualnych mieszkających w Moskwie. Ich spektakularny, niezwykle popularny pomysł muzyczny łączy w sobie mroczną stylistkę dark popu z chwytliwymi tekstami i charakterystycznym, wysokim głosem wokalistki. Wszystko to jest przeplecione taneczną, intensywną rytmiką.

ZOBACZ TAKŻE Znane są kolejne nazwiska 10. edycji Up To Date Festival w Białymstoku >>>

Pierwszy Wrocławski Salon Ambientu wypełni zaś muzyka dwóch artystów. Giulio Aldinucci, to autor od lat eksperymentujący ze zjawiskami ze sfer elektroakustyki i dźwiękowych przestrzeni. Pochodzący z Włoch artysta zaskakuje płodnością – zdążył już wydać sześć longplayów.

Na tej samej scenie wystąpi także Piotr Michałowski - producent muzyczny skupiony na technicznych aspektach procesu twórczego oraz na samych narzędziach, które często są dla niego inspiracją. Piotr tworzy od kilkunastu lat, a koncertuje od 2008 roku, głównie pod pseudonimem Nmls. Do tej pory miał okazję zagrać ok. 100 koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą.


mat.pras. mat.pras.

Kolejnych artystów Warm Up To Date x Łomża Jasne Pełne: Wrocław przedstawimy niebawem. Tymczasem już teraz przygotowujcie adresy swoich babć, bowiem jak na prawdziwą rozgrzewką przed Up To Date Festiwalem przystało oprócz artystów do Wrocławia przywieziemy także skrzynkę pocztową i po raz pierwszy w tym roku uruchomimy akcję „Wyślij pocztówkę do Babci” oraz otworzymy nasz kramik z nową kolekcją ubrań De Luxe. A po Wrocławiu przyjdzie czas na Warszawę. 

Zobacz więcej na temat: Czwórka
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Polecamy książki i seriale. Do których warto zajrzeć?

Ostatnia aktualizacja: 18.02.2019 12:21
W programie zagoszczą m.in. Łukasz Muszyński i Kinga Michalska. Będziemy polecać seriale, które warto obejrzeć i książki, po które trzeba sięgnąć. 
rozwiń zwiń