Czwarta Scena Czwórki. Tak było na Up To Date Festival

Ostatnia aktualizacja: 07.09.2018 17:29
Już po raz drugi w Białymstoku na Up To Date Festival 2018 obecna była Czwórka z własną sceną, na której wystąpili artyści prezentujący najróżniejsze brzmienia: od grime’u, przez ambitną elektronikę, po rap. Drugiego dnia festiwalu odbyła się też trzecia debata z cyklu "Quo Vadis Techno?".
Audio
  • Tak było na Up To Date Festival (Pierwsze słyszę/Czwórka)
  • Białystok - polska stolica techno? Co działo się podczas Up To Date Festival 2018? (Stacja Kultu-ra/Czwórka)
  • Up To Date Festival z innej perspektywy - ciekawe akcje, m.in. możliwość wysłania darmowej pocztówki do babci (Czat Czwórki)
Up To Date Festival 2018
Up To Date Festival 2018Foto: Krzysztof Karpiński/mat. pras

Radiowa Czwórka - partner tegorocznego Up To Date Festival - po raz kolejny prezentowała własną sceną muzyczną. W dniach 7-8 września na Czwartej Scenie Czwórki wystąpili: KAMP!, Dwa Sławy, Mordor Muzik, Undadasea, Earth Trax & Newborn Jr, RAU (DJ set), Kuba Sojka, An On Bast, Deaf Can Dance oraz DJ-e z radiowej Czwórki: Norbert "Bert" Borzym, Maciej "Lex" Kasprzyk i Marcin "Harper" Hubert. - Zeszłoroczna Czwarta Scena Czwórki cieszyła się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Sukces frekwencyjny i artystyczny sprawił, iż postanowiliśmy w tym roku ponownie zorganiozować czwórkową scenę muzyczną. Udało nam się znów zaprosić znakomitych artystów. Wierzę, że ten fantastyczny zestaw muzyczny ponownie przypadnie przypadnie do gustu publiczności – mówi Norbert Borzym, czyli DJ Bert, który zagra koncert na Czwartej Scenie Czwórki.

ZOBACZ TAKŻE Up To Date Festival. "Po to, by odkrywać muzykę" >>>

To nie jedyna atrakcja podczas Up To Date Festival 2018, przygotowana przez zespół radiowej Czwórki. W sobotę, 8 września na Rynku Kościuszki odbyła się trzecia debata z cyklu "Quo Vadis Techno?", którą poprowadził Norbert Borzym. Debaty w Czwórce >>>

Czwórka na Up To Date Festival - drugi dzień [GALERIA cz.1] 

Czwórka na Up To Date Festival - drugi dzień[GALERIA cz.2]

Gośćmi spotkania byli: Kuba Sojka – producent, live performer, jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny techno (gwiazda tegorocznej Czwartej Sceny Czwórki), oraz Adam Brocki – jedna druga duetu Private Press, producent i dj zaangażowany w wiele projektów muzycznych (m.in. Earth Trax & Newborn Jr. – gwiazda tegorocznej Czwartej Sceny Czwórki). - Podczas tegorocznej debaty z cyklu "Quo Vadis Techno?" szukaliśmy odpowiedzi na pytanie o miejsce muzyki techno we współczesnym krajobrazie muzycznym. Wraz z ekspertami przyglądaliśmy się historii tego gatunku muzycznego oraz próbowaliśmy przewidzieć przyszłość i drogi rozwoju mechanicznych brzmień - podsumowuje Norbert Borzym.

ZOBACZ TAKŻE Up To Date Festival - 10 wybranych występów >>>

mat. pras./kd


Czytaj także

Chloe Martini - elektronika w kobiecym wydaniu

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2015 18:12
Gościem audycji będzie coraz bardziej znana i rozchwytywana na świecie polska producentka Chloe Martini, która opowie o swojej nowej EP-ce "Private Joy".
rozwiń zwiń
Czytaj także

12 cali na godzinę - muzyczna selekcja Skalskiego

Ostatnia aktualizacja: 27.12.2017 14:01
Seb Skalski to jeden z najbardziej utalentowanych polskich DJ-ów, producentów i kompozytorów. Laureat Fryderyka  znany jest także jako Deeplomatik, Jamajski Spekulant i Cool Daddy.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Muzyczny finał lata - Czwarta Scena Czwórki na Up To Date Festival 2018

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2018 14:52
W Białymstoku, już w ten weekend, w ramach Up To Date Festival, po raz drugi zagra Czwarta Scena Czwórki. Na Rynku Kościuszki odbędzie się też trzecia debata z cyklu "Qvo Vadis Techno?".
rozwiń zwiń