Sport, relaks i koncert Marty Zalewskiej - Czwórka poleca się na piątek

Ostatnia aktualizacja: 03.04.2020 05:55
W piątkowy wieczór zaprosimy do audycji "Będzie głośno!". Po godz. 19.05 retransmisja koncertu Marty Zalewskiej - laureatki drugiego konkursu Czwórki "Wydaj płytę z Będzie Głośno". 
Marta Zalewska
Marta ZalewskaFoto: Bartosz Koziczyński/Czwórka

Marta Zalewska 1200.jpg
"EKOiści" - koncert Marty Zalewskiej [GALERIA ZDJĘĆ]

Marta Zalewska to nagromadzenie talentu na jedną osobę, które mocno przekracza normę. Jest jednocześnie wokalistką, multinstrumentalistką z klasycznym wykształceniem i autorką tekstów. Punktem zwrotnym w jej karierze był udział w konkursie debiutów podczas festiwalu w Opolu w 2016 roku. Dostała także angaż do spektaklu Teatru Roma "Once" - polskiej premierze nagradzanego na całym świecie musicalu. OBEJRZYJ KONCERT >>>

Koncert, w którym będzie można uczestniczyć za pośrednictwem Czwórki z domów,  to zapis wydarzenia, które odbyło się 8 listopada  ubiegłego roku w ramach akcji "Ekoiści".

ZOBACZ TAKŻE "EKOiści". Jak nie marnować żywności? >>>

Książki okulary 1200.jpg
Powtórka z "Lalki" B. Prusa. Posłuchaj w Czwórce

Czwórka poleca również poranny rozruch z Kariną Terzoni w audycji "Rozbiegani" o godz. 9.00. Prowadząca wraz z trenerką Karoliną Erdman zaprezentowały zestawy ćwiczeń relaksacyjnych, a w kolejne piątki kwietnia pokażą zestawy ćwiczeń oddechowych i ćwiczeń na proste plecy dla osób, które długo siedzą przy biurku lub na kanapie przed laptopem.

W audycji "4. bieg" o godz. 16.00 polecamy spotkanie z Sergiuszem Wolakiem - trenerem personalnym gwiazd Bollywood, który opowie o tym, jak rozpoczęła się jego trenerska przygoda w Indiach i jak trenują tamtejsi celebryci.

O godz.  15.45, jak co dzień, zapraszamy do posłuchania kolejnego odcinka radiopowieści "Lalka" Bolesława Prusa w znakomitej obsadzie. Występują m.in. Krzysztof Gosztyła, Krzysztof Kolberger i Ignacy Gogolewski.

ZOBACZ TAKŻE Zostań w domu z Czwórką - koncerty, podcasty, nauka >>>

***

mat. pras./kd