Gooral, Novika i Last Robots na SnowFest 2021. Święto muzyki i freeride’u

Ostatnia aktualizacja: 02.03.2021 15:12
SnowFest Online Powered by Tauron 2021, czyli festiwal muzyki i sportów zimowych w Polsce, to gratka dla wszystkich fanów muzyki hip-hop, drum’n’bass, house i electro jak również zimowego freeride’u. Czwórka objęła to wydarzenie swoim patronatem.
Gooral podczas seta
Gooral podczas setaFoto: mat. pras/SnowFest

Zawody Pucharu Europy FIS Mistrzoswa Polski we Freeskiingu 1200.jpg
Co działo się w Białce Tatrzańskiej? "Grawitacja nie istnieje"

Muzyczne, zimowe święto wystartuje w tym roku w weekend 5-6 marca. Wydarzenie odbędzie się on-line, ale bogaty program artystyczny pozostaje bez zmian. Na wirtualnej scenie zagrają topowi polscy dj-e i artyści m.in. Gooral, Novika & Mr. Lex czy Last Robots. Szeroko zakrojona kampania reklamowa obejmuje ATL, outdoor oraz promocję on-line.

ZOBACZ WIĘCEJ Patronaty Czwórki 

SnowFest Festival Powered by Tauron na stałe wpisał się już w kalendarz najciekawszych festiwali w naszym kraju. Co roku, do Szczyrku, przyciąga tysiące entuzjastów doskonałej muzyki oraz narciarsko-snowboardowych zawodów freestyle’owych z całej Polski. Na scenach SnowFest Festival występują gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej drum’n’bassu, electro, house’u i rap’u oraz najlepsi riderzy z kraju i z zagranicy.

ZOBACZ TAKŻE SnowFest 2020 - co działo się w Szczyrku

Z powodu pandemii największe święto muzyki i sportów zimowych odbędzie w formie on-line. Program festiwalu został jednak tak zaplanowany, aby zarówno wierni fani imprezy jak i osoby, które dopiero dołączą do zimowego szaleństwa znalazły coś dla siebie. Tegoroczny SnowFest Festival jest zupełnie bezpłatny i będzie emitowany w formie streamingu w mediach społecznościowych. Producentem i dyrektorem festiwalu jest Igor Fleiszer. Całość poprowadzi Piotr Kędzierski.

 

Novika&Mr.Lex/mat. pras./Snowfest Novika&Mr.Lex/mat. pras./Snowfest

Pierwszy dzień tegorocznej odsłony to SnowFest Flashback - powrót do najwspanialszych momentów corocznych spotkań. Zostaną zaprezentowane unikalne występy z obszernych archiwów festiwalu, m.in. Grubsona, oraz Goorala – jednego z najciekawszych polskich twórców elektroniki, fantastycznie łączącego muzykę klubową z góralszczyzną.

Transmisję tego wydarzenia będzie można oglądać na naszym, Czwórkowym profilu facebookowym.

Poza tym, 5 marca na ekranach będzie można podziwiać również spektakularne triki najlepszych sportowców freestylu z zawodów SnowFest Games oraz posłuchać wywiadów z artystami, sportowcami.


ZOBACZ WIĘCEJ PlanAirowe audycje Czwórki 

Drugiego dnia, na wirtualnej scenie zagrają przyjaciele oraz osoby, związane z festiwalem od samego początku. W ramach SnowFest Sessions będzie można zobaczyć występy specjalne: bezkompromisowy w swojej muzycznej selekcji duet Last Robots, ikonę polskiej sceny klubowej Novike & Mr. Lex, DJ NOZ’a, iRobot’a, drum’n’bassowego pioniera Rosa a także Ginee-ego. Występy zarejestrowane będą w wyjątkowych lokalizacjach górskiego Szczyrku.

Na profilu Czwórki na Facebooku zobaczycie transmisje! 

17:10 Gooral

18:00 DJ Noz

19:00 Novika & Mr. Lex

20:00 iRobot

21:00 Ros

22:00 Last Robots

23:00 Ginee

Dla spóźnialskich retransmisje zaprezentujemy na naszej antenie, w następujących audycjach:

"Prywatka" (20.00-22.00) prowadzi Ula Kaczyńska; GOORAL, Novika & Mr. Lex, iRobot.

"Kluboteka" (22.00-00.00), prowadzi Norbert Borzym; Dj Noz,  Last Robots

"Basstion" (00.00-02.00) prowadzi Marcin Hubert; Dj Ros, Ginee

 

Last Robots Last Robots

Sponsorem Głównym festiwalu jest Tauron Polska Energia SA., a Partnerem Głównym - Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego. Ponadto, organizację tegorocznej edycji on-line SnowFest Festival wspierają Miasto Szczyrk oraz ośrodki narciarskie: Szczyrk Mountain Resort i Centralny Ośrodek Sportowy w Szczyrku - operator stoku na Skrzycznem.

Festiwal odbywa się pod patronatem Czwórki i Trójki. 

mat. pras./kd/pj

Czytaj także

"Return To Earth". Niezwykła filmowo-rowerowa wyprawa

Ostatnia aktualizacja: 04.09.2019 13:40
Największe wydarzenie rowerowe roku! Film twórców hitu rowerowego "unReal" - "Return To Earth".
rozwiń zwiń