Ja - Ty - My. Autorski podcast Kuby Jamrozka "Jamrozek wrażliwie"

Ostatnia aktualizacja: 10.06.2024 08:00
Czwórka rusza z autorskimi podcastami. Kuba Jamrozek - autor audycji "Wieczór z Czwórką" - będzie rozmawiać o psychologii, relacjach, pokonywaniu trudności. Premiera "Jamrozek wrażliwie" - w poniedziałek 10 czerwca. 
Jamrozek wrażliwie to autorski podcast Kuby Jamrozka.
"Jamrozek wrażliwie" to autorski podcast Kuby Jamrozka.Foto: Stanisław Leszczyński/PR

"Jamrozek wrażliwie" to podcast, który skłania do refleksji. To miejsce, w którym JA i ONI zamieniamy na MY. Bo spotkanie z kimś "innym" od nas, pozwala zobaczyć jacy sami jesteśmy naprawdę. 

Kuba Jamrozek rozmawia o psychologii, relacjach, pokonywaniu trudności. Spotyka się z ludźmi, dla których - mimo różnych doświadczeń - "sky is the limit". Nie ucieka od rozmów z ekspertami, pamiętając, że najważniejsze nie są dane naukowe, a drugi człowiek.

Podcast "Jamrozek wrażliwie" jest okazją na powrót do najbardziej poruszających rozmów z "Wieczoru z Czwórką", poszerzonych o autorski komentarz. 

 

W pierwszym odcinku: Renata Kim i historie osób niebinarnych

W pierwszym odcinku, którego premiera odbędzie się  gościć będą Renata Kim, autorka książki "Pomiędzy. Historie osób niebinarnych", a także Lu Olszewski i Dagmara Koryluk. W kolejnym odcinku, swoją historią leczenia otyłości olbrzymiej podzieli się Magda Gajda, autorka reportażu "My, skrajnie otyli". Będzie to okazja do rozmowy o tym, jak ludzie ze skrajną otyłością radzą sobie ze złośliwymi określeniami: "wieloryby", "hipopotamy", "słonie" i wyrokami - "sami doprowadzili się do takiego stanu". Skrajna otyłość jest wielowymiarowa, a kluczem do zmiany jest pozwolenie sobie na pomoc.

Premiera nowego odcinka - co dwa tygodnie w poniedziałek.

"Rejon ruchu" i "Nie ma lekko"

Autorskie podcasty przygotowali też Piotrek Galus i Kamil Jasieński.

W "Rejonie Ruchu" Piotrek Galus poruszy tematy treningów, diet, fitnessu oraz sportu z ludzką twarzą, dostępnego dla każdego. Podcast dedykowany jest wszystkim, którzy chcą zrozumieć, jak zmieniać swoje ciało, zaczynając od zmian w głowie, ponieważ bez mentalnej transformacji nic się nie zmieni.

Kamil Jasieński zabierze nas w świat muzyki metalowej. W podcaście "Nie Ma Lekko" gośćmi dziennikarza Czwórki będą młode, jeszcze mało znane zespoły, uznane składy koncertujące po całej Europie i  weterani sceny. Innymi słowy wszystko co najlepsze w polskim metalu i rocku. 

Zapraszamy na podcast, który skłania do refleksji. To miejsce, w którym JA i ONI zamieniamy na MY. Bo spotkanie z kimś "innym" od nas, pozwala zobaczyć jacy sami jesteśmy naprawdę. Zapraszamy na podcast, który skłania do refleksji. To miejsce, w którym JA i ONI zamieniamy na MY. Bo spotkanie z kimś "innym" od nas, pozwala zobaczyć jacy sami jesteśmy naprawdę.

mat. prasowe/kul/rk