Nowy "Rejon ruchu". Sportowy podcast Piotra Galusa

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2024 16:00
Czwórka rusza z autorskimi podcastami. W "Rejonie ruchu" Piotrek Galus poruszy tematy treningów, diet, fitnessu oraz sportu z ludzką twarzą, dostępnego dla każdego. Podcast jest skierowany do wszystkich pragnących zrozumieć, jak zmieniać swoje ciało, zaczynając od zmian w głowie, ponieważ bez mentalnej transformacji nic się nie zmieni.
Piotr Galus jest autorem podcastu Rejon ruchu.
Piotr Galus jest autorem podcastu "Rejon ruchu".Foto: Stanisław Leszczyński/PR

- To podcast dla tych, którzy chcą zrozumieć, jak zmieniać swoje ciało, zaczynając od zmian w głowie. Bez mentalnej transformacji nic się nie zmieni - tłumaczy Piotr Galus.

W każdym odcinku spotykać się będzie z trenerami, lekarzami, dietetykami i psychologami sportowymi, którzy będą się starali wytłumaczyć, jak zrozumieć nasze ciała i procesy, które w nich zachodzą. Goście podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem, oferując praktyczne wskazówki i inspiracje.

"Rejon ruchu" to podcast dla tych, którzy patrzą na swoje ciało nie tylko przez pryzmat wyglądu i mięśni, ale chcą zajrzeć głębiej i poznać zasady, którymi rządzi się organizm.

Nowy "Rejon ruchu" otwiera seria rozmów o ciele mężczyzny. Gościem pierwszego odcinka, "W męskim ciele", jest szkoleniowiec i trener Konrad Nowak.


Premierowe wydania "Rejonu ruchu" co dwa tygodnie, w piątek.


Piotr Galus - to dziennikarz radiowo-telewizyjny i trener, promujący zdrowy styl życia. Z Czwórką związany od 11 lat. Prowadzi programy związane ze sportem amatorskim ( "4 bieg", "Co Was kręci"). W Polskim Radiu przez 5 lat prowadził "Gimnastykę poranną". 

1400x1400 Rejon Ruchu.png 

"Nie ma lekko" i "Jamrozek wrażliwie"

Autorskie podcasty Czwórki przygotowali też Kamil Jasieński i Jakub Jamrozek.

Kamil Jasieński zabiera nas w świat muzyki metalowej. W podcaście "Nie ma lekko" gośćmi dziennikarza Czwórki będą młode, jeszcze mało znane zespoły, uznane składy koncertujące po całej Europie i weterani sceny. Innymi słowy, wszystko, co najlepsze w polskim metalu i rocku. 

Kuba Jamrozek w podcaście "Jamrozek wrażliwie" rozmawia o psychologii, relacjach, pokonywaniu trudności. Spotyka się z ludźmi, dla których - mimo różnych doświadczeń - "sky is the limit". Nie ucieka od rozmów z ekspertami, pamiętając, że najważniejsze nie są dane naukowe, ale drugi człowiek.
mat.pras./pj/wmkor

Czytaj także

Autorskie podcasty w Czwórce: Kuba Jamrozek, Kamil Jasieński i Piotr Galus

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2024 10:00
– Dziś odbiorcy i odbiorczynie audio są przyzwyczajeni do podcastów na najwyższym poziomie. Takie szykuje dla nich Czwórka Polskie Radio! – zapowiada Justyna Dżbik-Kluge, dyrektorka-redaktorka naczelna radiowej Czwórki. Podcasty "Jamrozek wrażliwie" Kuby Jamrozka, "Nie ma lekko" Kamila Jasieńskiego, "Rejon Ruchu" Piotra Galusa w ofercie platformy podcasty.polskieradio.pl.
rozwiń zwiń