X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Prawo autorskie bez tajemnic

Ostatnia aktualizacja: 20.12.2011 11:00
Nowy cykl audycji, który realizujemy wspólnie z Narodowym Centrum Kultury.
Audio

Od 20 grudnia przez 12 tygodni,w każdy wtorek o 13.00 będziemy poruszali tematy związane z prawem autorskim. Każda audycja będzie się składała z wideo materiału reporterskiego wprowadzającego do tematu, które przygotują nasi reporterzy: Ewelina Grygiel, Bartek Wasilewski, Martyna Ogonek, rozmową ze stałym ekspertem Hirkiem Wroną pomysłodawcą i ambasadorem akcji "Bądź świadomy" oraz rozmową z ekspertem wyspecjalizowanym w omawianym temacie , a wśród nich m.in. eksperci ze ZPAV'u, ZAIKS'u, muzycy, prawnicy, aktorzy, twórcy, którzy od praktycznej strony będą komentowali prezentowany temat. 

 

W najbliższym odcinku Powiemy co to są prawa autorskie, jak i dlaczego są w Polsce przestrzegane / łamane? Jakie są kary za łamanie tych praw? Kto najczęściej jest karany?

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak