X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Spartan Race. Wyścig dla gladiatorów biegania

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2017 11:30
To sport, społeczność i filozofia. - Ten bieg jest jak życie. Nigdy nie wiesz, czego się spodziewać. Nie znasz rozstawienia przeszkód, nie masz pewności, jakie one będą rodzaju - opowiada Łukasz Łyczkowski, uczestnik zawodów Spartan Race. 
Audio
  • Na czym polega i dla kogo jest cykl biegów Spartan Race? (4 bieg/Czwórka)
Jeden z biegów Spartan Race w ubiegłym roku odbył się w Dubaju
Jeden z biegów Spartan Race w ubiegłym roku odbył się w DubajuFoto: Frankris/Shutterstock.com

Łukasz Łyczkowski W Spartan Race przekracza się własne granice. Zachęcam, by każdy biegacz wziął udział w tej przygodzie

Innowacyjny bieg z przeszkodami ma globalny zasięg i zróżnicowany charakter, dopasowany do stopnia zaawansowania biegacza. - Najbliższy bieg, w którym wezmę udział, ma najkrótszy dystans - około 5 km. Spartan Sprint przeznaczony jest dla początkujących. Każdy jest go w stanie "zrobić". Jedni trochę wolniej, inni szybciej - przekonuje rozmówca Piotrka Galusa i opowiada także o najbardziej ekstremalnych odsłonach tego przedsięwzięcia - m.in. o lipcowym Spartan Ultra Beast. 

Trasy wyścigów pełne są różnych przeszkód: błota, drutów kolczastych, ścian, lin, a nawet ognia. - W programie jest też rzut włócznią. Ciężko jest trenować tę dyscyplinę przed blokiem, więc tutaj na wygranej pozycji są właściciele domów z ogrodem - śmieje się Łukasz Łyczkowski i podpowiada jak przygotować się do takiego biegu.

Nasz gość tłumaczy także, za co i w jaki sposób karani są uczestnicy Spartan Race oraz opowiada jak wyglądają światowe edycje biegu.


Czy Piotr Galus dał się przekonać swojemu rozmówcy do udziału w Spartan Race? Czy Piotr Galus dał się przekonać swojemu rozmówcy do udziału w Spartan Race?

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Materiał przygotowała: Justyna Tylczyńska

Gość: Łukasz Łyczkowski (uczestnik zawodów Spartan Race)

Data emisji: 14.05.2017

Godzina emisji: 10.10

kul/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Jak przebiec 246 km z Aten do Sparty?

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2017 13:04
- Wyniki w bieganiu są pochodną treningu. Najważniejsze jest to, by po prostu się ruszać - mówił Edward Dudek zwany "Bacą". To legenda polskich biegów ultra, a także pierwszy Polak, któremu udało się ukończyć Spartathlon.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kettlebells. Jak zostać mistrzem w tym sporcie?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 15:55
Czwórka wybrała się do Nadarzyna, by wziąć udział w zawodach dla miłośników ćwiczeń z kettlami: Mistrzostwach Polski Pierwszego Kroku i Kettlebells Warsaw Cup. Sprawdziliśmy też m.in., jak skutecznie trenować z kettlami.
rozwiń zwiń