X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Kettlebells. Jak zostać mistrzem w tym sporcie?

Ostatnia aktualizacja: 23.04.2017 15:55
Czwórka wybrała się do Nadarzyna, by wziąć udział w zawodach dla miłośników ćwiczeń z kettlami: Mistrzostwach Polski Pierwszego Kroku i Kettlebells Warsaw Cup. Sprawdziliśmy też m.in., jak skutecznie trenować z kettlami.
Audio
  • Jak trenować z kettlami? Czy to sport dla kobiet? (4. Bieg/Czwórka)
Piotr Galus, Wojciech Zimoląg i Małgorzata Albin  w nadarzyńskiej hali.
Piotr Galus, Wojciech Zimoląg i Małgorzata Albin w nadarzyńskiej hali. Foto: Aleksandra Jasińska/Czwórka

galus basen 1200.jpg
Float fit. O hartowaniu ducha w wodzie

Jak przekonywała Małgorzata Albin, mistrzyni świata w półmaratonie kettlebells, w tym sporcie liczą się wydolność, kondycja i siła zawodnika. - Dzięki nim osiąga się w tym sporcie sukcesy, bo kettle dla zaawansowanych ważą od 8 kg nawet do 24 kg - mówiła rozmówczyni Piotra Galusa. Opowiadała także, jak sama ćwiczy i opowiadała, jak należy przygotowywać się do zawodów. - Mistrzostwa Polski Pierwszego Kroku to impreza dla osób, które dopiero wdrażają się w ćwiczenia z kettlami. Rywalizują z mniejszymi wagami i przecierają sobie szlaki - mówiła Małgorzata Albin. - Oprócz tego równolegle odbywa się pierwsza edycja Kettlebells Warsaw Cup, mistrzostwa dla profesjonalistów - dodała.

Zaś zawodnik i szkoleniowiec Wojciech Zimoląg tłumaczył, jak długa jest historia sportów, związanych z podnoszeniem różnego typu ciężarów, co było bezpośrednim pierwowzorem kettli i jak należy ćwiczyć, a także jaką dyscypliną sportu uzupełniać trening, by uprawiać ten sport efektywnie i z korzyścią dla zdrowia.

***

Tytuł audycji: 4 bieg

Prowadzi: Piotr Galus

Gość: Małgorzata Albin (mistrzyni świata w półmaratonie kettlebells, założycielka Kettlebells Warsaw), Wojciech Zimoląg (Giriewoj Sport Toruń, wielokrotny medalista zawodów kettlebell lifting w kraju i za granicą, trener personalny)

Data emisji: 22.04.2017

Godzina emisji: 10.10

Piotr Galus i Wojciech Zimoląg /fot. Aleksandra Jasińska/Czwórka Piotr Galus i Wojciech Zimoląg /fot. Aleksandra Jasińska/Czwórka

kd/mc

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Dopasowani kompani". Jak dopasować psa do właściciela?

Ostatnia aktualizacja: 13.09.2016 10:59
Masz dużo energii, a stres zabijasz bieganiem? A może wolisz odreagować z pilotem w dłoni? Sprawdź, czy w twojej rodzinie lepiej odnajdzie się żwawy gończy polski, czy może maleńki, ale pracowity york.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Capoeira. Sztuka walki ukryta w tańcu

Ostatnia aktualizacja: 08.01.2017 13:00
Tym razem w "4 biegu" wyruszyliśmy na warsztaty Capoeiry w Tęczy, a członkowie tej grupy, która od roku wspólnie trenuje, podróżuje, bawi się i spędza czas, opowiedzieli nam, na czym dokładnie polega ta niezwykła sztuka walki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ground Force Method. Pozwala powrócić do formy

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2017 14:00
- W treningu metodą Ground Force chodzi o to, żeby pracować nad techniką i mobilnością - mówiła w rozmowie z Piotrem Galusem trenerka Anna Krupska. Jak narodził się ten sposób ćwiczenia? 
rozwiń zwiń