Kulisy szkoły teatralnej, czyli życie młodego aktora

Ostatnia aktualizacja: 05.03.2016 13:00
Gosia Kuba i Sebastian są na początku aktorskiej drogi. Jaką mają wizje tego zawodu i co chcieliby osiągnąć po Akademii Teatralnej?
Co roku tysiące młodych osób marzą by znaleźć się na liście przyjętych do szkół teatralnych. Postanowiliśmy sprawdzić, na co mogą liczyć przyszli adepci sztuki aktorskiej i jak to jest stanąć po raz pierwszy na teatralnej scenie
Co roku tysiące młodych osób marzą by znaleźć się na liście przyjętych do szkół teatralnych. Postanowiliśmy sprawdzić, na co mogą liczyć przyszli adepci sztuki aktorskiej i jak to jest stanąć po raz pierwszy na teatralnej scenieFoto: Pixabay/tpsdave/dom. publiczna

Małgorzata Kozłowska, Kuba Gąsowski i Sebastian Figat są jeszcze nieznani, ale być może wkrótce to się zmieni. Jakie mają artystyczne marzenia, ambicje i plany? Jak wspominają fuksówkę? Kto jest ich wzorcem i autorytetem i czy to prawda, że na egzaminach do AT trzeba zagrać kipiące mleko? Zachęcamy do słuchania po godz. 10.00.

Zajrzy też do nas Anna Jupowicz-Ginalska z porcją nowinek ze świata celebrytów, a Martyna Ogonek sprawdzi, co w internecie piszczy.

***

Na "Tędy po trendy" zapraszamy w niedzielę (6.03) w godz. 9.00-11.00. Audycje poprowadzą Aleksandra Jasińska i Kamil Jasieński.

Czytaj także

Fryzjer. "Zawód, w którym możesz zaszaleć"

Ostatnia aktualizacja: 14.01.2016 15:30
- Nie lubię, kiedy klientka siada w fotelu i mówi mi, co mam robić. To jest najgorsze, co może się zdarzyć u fryzjera – tłumaczy fryzjer Marcin Kasper.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Chemia. Co powinieneś wiedzieć o substancjach?

Ostatnia aktualizacja: 16.02.2016 12:15
- Właściwości substancji dzielimy na fizyczne i chemiczne - tłumaczy młody chemik, Michał Sawczyk. - Te pierwsze stwierdzamy organoleptycznie, te drugie badamy poprzez reakcje.
rozwiń zwiń