Jak ożywić auto zimą?

Ostatnia aktualizacja: 29.01.2014 16:20
W Czwartym Wymiarze jesteśmy na czasie. Przetestujemy dla was samochodowe gadżety szczególnie przydatne w śnieżne, mroźne dni.
Zaśnieżone auto
Zaśnieżone autoFoto: Glow Images

Aby dostać się do pracy, musimy jakoś odśnieżyć i odmrozić nasze auto. Sprawdzimy zatem skrobaczki, szczotki, specjalne spraye do odmrażania zamków i wszystko to, co w najbliższych tygodniach powinno być wam pomocne.
Opowiemy wam, jak zrobić zdjęcie koledze który jedzie na nartach, na snowboardzie, na sankach. Zdjecie w ruchu nie jest najłatwiesze do wykonania. Jak zrobić taka fotkę aparatem cyfrowym a jak zwykłym telefonem? I co jeśli robiąc zdjęcie telefonem, człowiek na tle białego śniegu wychodzi nam czarny?
Po raz kolejny przyjrzymy się też, jakimi autami jeszcze gwiazdy. Tym razem pod lupią trafią m.in. Paris Hilton i twórcy Google.
"Czwarty Wymiar" w czwartek od 16.00 do 19.00.

Czytaj także

Rok 2014 - będzie rewolucja w motoryzacji?

Ostatnia aktualizacja: 17.12.2013 15:00
Stare przysłowie mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego. Zasada ta nie obowiązuje jednak w świecie motoryzacji, gdzie producenci zasypują nas technologicznymi nowinkami i co rusz prezentują nowe modele "wszystkomających" aut.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Kamery samochodowe - moda z Rosji podbija Polskę

Ostatnia aktualizacja: 23.12.2013 11:30
Najtańsze kosztują niecałe 100 złotych, ale to nie niska cena decyduje o ich popularności. W razie wypadku na drodze nagranie z takiego urządzenia jest dowodem, który pozwoli na szybkie i pewne określenie winnego.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Fotki z ręki robią furorę

Ostatnia aktualizacja: 21.01.2014 15:40
Zdjęcia, które przy dowolnej okazji robimy sobie sytuacyjnie przy pomocy smartfona, zalewają internet. Ostatnio na zrobieniu tzw. "selfie" został przyłapany nawet Barack Obama!
rozwiń zwiń