Rich Tour. Spotkaliśmy youtuberów w Krakowie

Ostatnia aktualizacja: 13.12.2015 20:00
Razem z nami imprezę rozkręcali m.in. Gimper, Graczol, Izak, Nitro i Rojo, oraz ich specjalni goście w Krakowie: DżoDżo, Forlify, Letni Chamski Podryw i DeJmaG.
Audio
  • Ewa Mierzejewska o atrakcjach Rich Tour w Krakowie (Nowiny Radiowej Czwórki/Czwórka)
  • Youtuber Nitro o swoich wrażeniach z udziału w Rich Tour (TOP/Czwórka)
  • Magiczne sztuczki, serie wywiadów z youtuberami, pokazy układania kostki Rubika na czas - relacja z Krakowa (Nowiny Radiowej Czwórki)
  • Dżo Dżo opowiada o swojej miłości do kostki Rubika i o tym, czym jeszcze zaskoczy swoich fanów (Niedzielna Sesja/Czwórka)
Nauka magicznych sztuczek z DeJmaGiem podczas krakowskiej odsłony imprezy Rich Tour
Nauka magicznych sztuczek z DeJmaGiem podczas krakowskiej odsłony imprezy Rich TourFoto: screen video/źr. Izak Live

Dwie Czwórkowe imprezy, PlenAir i Rich Tour, zatrzymały się w krakowskim klubie Shine. Nasi dziennikarze: Piotr FiranPiotr Galus i Ewa Mierzejewska prowadzili animacje z youtuberami i ich fanami, zachęcając ich do wspólnej zabawy, a także rywalizacji. Było m.in. układanie wieży z klocków w Jenga Challenge, kostki Rubika razem z youtube’owym mistrzem w tej dziedzinie - DżoDżo, nauka magicznych sztuczek z DeJmaGiem i tricków na trickboardzie z Krzysztofem Golonką, autorem kanału "Trenuj z Krzychem". Sprawdziliśmy też wiedzę piłkarską mistrza FIFY - Kapitana Aliena w Football Fan Challenge i posłuchaliśmy, jak na żywo śpiewają panowie z Letniego Chamskiego Podrywu - dzięki Shazam Challenge. Najlepsi uczestnicy zmagań dostali gadżety Czwórki, a wszyscy, którzy pojawili się na krakowskim "PlenAirze" w ramach Rich Tour, mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w Czwórkowej fotobudce.

Jak relacjonuje Ewa Mierzejewska w "Nowinach Radiowej Czwórki", w Krakowie pojawiła się cała "Richekipa", którza zaprosiła do klubu Shine swoich krakowskich gości. Piotr Firan z Krakowa na Czwórkową antenę wszedł wraz z jednym z youtuberów. Nitro opowiadał o swych wrażeniach z miast, które już odwiedził w ramach imprezy Rich Tour oraz o trudach podróży w Richbusie.

Przed youtuberami jeszcze kolejne miasta. Wkrótce będzie ich można spotkać w Lublinie, Łodzi, Białymstoku i Warszawie.

W Krakowie Dżo Dżo prezentował swoje umiejętności w układaniu kostki Rubika.

Spotkaliśmy się także z magikiem DeJmagiem, który prezentował swoje magiczne tricki.

A na trening yaprosi Cywrkow ekip i gođci ęRich Tourę Krzysztof Golonka, autor kanału "Trenuj z Krzychem".

pj/mm/kd

Czytaj także

Red Lipstick Monster: Snapuję kiedy to czuję

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 12:14
Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster nie traktuje tego, co robi jako obowiązek. Jednak jeśli chodzi o snapchat, to chętnie go pielęgnuje, ze względu na swoich followersów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czwórka i youtuberzy wspierają cyfrowe radio

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 15:30
W akcję promującą słuchanie Czwórki w systemie DAB+ włączyli się popularni youtuberzy, m.in. Kiślu, Thorek, Smav oraz Janek Dąbrowski.
rozwiń zwiń