Red Lipstick Monster: Snapuję kiedy to czuję

Ostatnia aktualizacja: 11.12.2015 12:14
Ewa Grzelakowska-Kostoglu, czyli Red Lipstick Monster nie traktuje tego, co robi jako obowiązek. Jednak jeśli chodzi o snapchat, to chętnie go pielęgnuje, ze względu na swoich followersów.
Kanał Red Lipstick Monster subskrybuje ponad pół miliona internautek
Kanał Red Lipstick Monster subskrybuje ponad pół miliona internautekFoto: Screen z YouTube

Ewa Grzelakowska-Kostoglu prowadzi najpopularniejszy kanał kosmetyczny w polskim internecie. Ostatnio wydała też książkę "Tajniki makijażu", która błyskawicznie znika z półek księgarń.

Red Lipstick Monster na snapchacie znajdziemy pod nickiem Redlipsticewa. - Snapchat to całkiem inna platforma niż YouTube i dobrze się w niej czuje, ale nie zamieszczam materiałów codziennie - mówi w "SnapCha(r)t'cie". - Nie traktuję tego jako obowiązek. Robię filmy, snapuję czy wrzucam foty na Instagrama czy Facebooka wtedy, kiedy to czuję - dodaje.

Co Ewa wrzuca na swój Snapchat, które z jej snapów mają najwięcej printscreenów, co robi w wolnym czasie i jaki ze swych prezentów świątecznych pamięta do dziś - opowiadała Mateuszowi Patykowi. Zdradziła też jakie uczucia jej towarzyszą podczas promocji książki i spotkań z fanami.

***

Tytuł audycji:  "Snapcha(r)t"

Prowadzący: Mateusz Patyk

Data emisji: 11.12.2015

Godzina emisji: 10.00

pj/kul

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

O Juwenaliach dowiesz się na Snapie

Ostatnia aktualizacja: 03.12.2015 14:30
Choć do maja jeszcze dużo czasu, niektórzy studenci już teraz wiedzą, co będzie się działo na Juwenaliach. Skąd? Ze Snapa!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Janek Dąbrowski i relacja Rich Tour

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 11:05
JDabrowsky jak zwykle opowiadał żarty, rozmawiał z fankami o szkolnych imprezach i serwował swoją ulubioną muzykę. Sprawdził także, co działo się w Szczecinie na zlocie youtuberów.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Radosław Gajda i jego architektoniczny vlog

Ostatnia aktualizacja: 08.12.2015 15:15
Radosław Gajda nie jest typowym vlogerem, bo jego podstawowe zajęcie to... praca na stanowisku wykładowcy akademickiego. Do założenia kanału na YouTube namówili go studenci.
rozwiń zwiń