Radek Wojciechowski - polski Justin Bieber

Ostatnia aktualizacja: 21.02.2015 08:30
- Młody człowiek chce pokazywać w sieci nowe ubrania, fryzurę i jeśli innym się to podoba, nie widzę w tym nic wstydliwego - powiedział Radek Wojciechowski.
Audio
  • Radek Wojciechowski nie chciał zdradzić, jakie pieniądze można czerpać z racji popularności w internetowych serwisach społecznościowych (Czwórka/Piątek, piąteczek, piątunio)
Profil Radka Wojciechowskiego na Instagramie śledzi ponad 16 tysięcy osób
Profil Radka Wojciechowskiego na Instagramie śledzi ponad 16 tysięcy osóbFoto: Glow Images

Na co dzień Wojciechowski pracuje jako fotomodel. Jego stary profil na Facebooku miał ponad 150 tysięcy fanów, a fotki wrzucane na Instagrama regularnie śledzi ponad 16 tysięcy sympatyków. - To niezły wynik, jak na osobę, która nie pokazuje się regularnie w telewizji, a aktywność ogranicza do internetu - przekonywał gość Czwórki.
Fani ochrzcili go "polskim Justinem Bieberem". - Te porównania to dla mnie komplement, jeśli chodzi o wygląd. Jednak na co dzień zachowuję się zupełnie inaczej. Nie piję alkoholu, nie palę papierosów, nie sięgam po używki - zdradził Wojciechowski.

***

Tytuł audycji: Piątek, piąteczek, piątunio

Prowadzi: Filip Chajzer

Goście: Radek Wojciechowski

Data emisji: 20.02.2015

Godzina emisji: 17.00

ac/asz

Czytaj także

Jessica Mercedes: nie chciałam nudnej pracy

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 13:22
Jest jedną z najpopularniejszych w Polsce blogerek modowych, a jej wskazówkami inspirują się tysiące młodych dziewczyn. Jessica Mercedes to najlepszy przykład, że warto w życiu podążać za pasją.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Maffashion: wysokie zarobki blogerów to mit

Ostatnia aktualizacja: 30.09.2014 15:30
25-letnia Julia Kuczyńska, znana również jako Maffashion, to jedna z najpopularniejszych polskich blogerek modowych. Jej praca inspiruje tysiące młodych dziewczyn. Udało jej się pasję przerodzić w zawód. - To znacznie trudniejsze i bardziej wyczerpujące niż mogłoby się wydawać - zaznaczyła w Czwórce.
rozwiń zwiń
Czytaj także

Facebook "zabiera" Włochom ponad 91 mld euro rocznie?

Ostatnia aktualizacja: 20.01.2015 20:18
Ekonomista Luciano Canova wyliczył, że Włosi przez uzależnienie od tego serwisu tracą rocznie ponad 90 mld euro.
rozwiń zwiń